Domov Týždenník KOMENT 40/2018: Na problémy Británie nezaberá ani premiérkin tanec

KOMENT 40/2018: Na problémy Británie nezaberá ani premiérkin tanec

1
0

Britská premiérka Theresa Mayová sa všemožne snaží vyriešiť problém zvaný Brexit. Najnovšie vyrukovala so zbraňou najsilnejšieho kalibru – použila opäť svoj legendárny tanec!

Na Slovensku sa zas začína rozplietať jeden násilný trestný čin za druhým. Po zadržaní pravdepodobných vrahov novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej, vyriešila polícia aj päť rokov starú vraždu a pravdepodobne zabránila ďalšej vražde – námestníka Generálnej prokuratúry.

Verili by ste, že na svete je mnoho „miest duchov“? Tieto mestá vymreli z rôznych dôvodov, z niektorých je dnes pamätné miesto, no na niektoré sa dokonca stále neodporúča vycestovať.

Októberfest už má za sebou ďalšiu kapitolu, ale vedeli ste, že jeho začiatky sa spájajú so svadbou korunného princa? Aj toto, aj iné zaujímavosti sa dozviete v novom čísle týždenníka Koment.

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Jeden komentár

  1. Martin Rubáš

    16. októbra 2018 at 8:25

    Británie je ztracena. Ani brexit ji nezachrání. Radikální marxisté a islamisté už okupují všechny důležité instituce. Zachránit se může británie jenom za cenu krvavé revoluce, bohužel.
    http://www.epshark.cz/clanek/260/anglie-levicovy-fanatismus-prebira-vladu

    Odpoveď

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Koment 19/2020: Pomaly ale isto sa vraciame do normálu

Slovensko tento týždeň vstúpilo do 4. fázy uvoľňovania opatrení, ktoré boli zavedené v sna…