Domov Týždenník Koment 41/2021: Odchádzajúci Kollár, ale i Babiš a Kurz

Koment 41/2021: Odchádzajúci Kollár, ale i Babiš a Kurz

0
0

Najnovšie číslo týždenníka Koment by sa dalo označiť aj ako číslo v znamení odchodov. U susedov v Rakúsku odišiel kancelár Kurz, v Čechách sa chystá na odchod premiér Babiš a na Slovensku sa predseda parlamentu odchodom vyhráža.

Hnutie Sme rodina má vážne výhrady k plánovaným zmenám v zdravotníctve i súdnictve, a ako jeho predseda Boris Kollár povedal, sú také zásadné, že je kvôli nim ochotný aj odísť z koalície.

Na odchode je po voľbách do Poslaneckej snemovne aj český premiér Andrej Babiš. Jeho hnutie ANO totiž veľmi pravdepodobne vládu nebude schopné zostaviť. Karty však ešte môže miešať prezident Zeman.

No a do tretice odchod, ku ktorému už došlo. Rakúskeho kancelára Sebastiana Kurza vystriedal na tomto poste doterajší minister zahraničných vecí. Kurza totiž označila miestna prokuratúra za podozrivého v prípade korupcie.

Odchod do Kataru na majstrovstvá sveta je definitívne nereálny pre slovenských futbalistov. Z októbrových kvalifikačných zápasov vydolovali totiž jediný bod, a medzi svetovou elitou sa o rok nepredstavia.

Ak chcete vedieť viac, prečítajte si najnovšie vydanie týždenníka Koment!Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…