Domov Týždenník Koment 43/2021: Tajné stretnutia s publikom

Koment 43/2021: Tajné stretnutia s publikom

0
0

Zatiaľ, čo sa koalícia naďalej trápi so svojimi reformami, v opozícii aktuálne riešia iný problém. Tajné stretnutia na chate sa zmenili na verejné.

V poslednom čase sa s kritizovanými reformami akoby vrece roztrhlo. Zvláštnosťou je, že ich kritika neprichádza ani tak od opozície, ako z vnútra koalície. Problémy majú národné parky, zdravotníctvo i súdnictvo.

Opozícia zatiaľ rieši celkom iné problémy. S odôvodnením podozrenia na pytliactvo monitorovala polícia poľovnícku chatu, v ktorej sa však stretával bývalý premiér či niekdajší minister vnútra s prominentným právnikom, ale aj vplyvným oligarchom.

Summit Európskej únie riešil zas problém, ktorý sa dotýka aj každého jedného občana Slovenska – rast cien energií. Čo vymysleli páni v Bruseli?

Vrece sa roztrhlo aj s úspešnými slovenskými športovcami. Petra Vlhová vkročila viac ako úspešne do novej sezóny, Martin Fehérváry si pripísal svoj prvý kariérny gól v NHL a Juraj Kucka zas svoj prvý presný zásah v jednej z najlepších futbalových líg v Európe.

Čítajte viac v novom čísle týždenníka Koment!Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…