Domov Týždenník Koment 46/2019: Vodu káže, víno pije. Je ÚVO skutočne taký čistý?

Koment 46/2019: Vodu káže, víno pije. Je ÚVO skutočne taký čistý?

0
0

Úrad pre verejné obstarávanie plní na Slovensku funkciu najvyššieho kontrolného úradu verejných zákaziek. V poslednom čase stopol projekty viacerým ministerstvám s cieľom šetrenia peňazí daňových poplatníkov.

Je však samotný ÚVO skutočne taký čistý, ako to káže ostatným? Jeho takmer 5-miliónová zákazka vyvoláva viaceré pochybnosti o transparentnosti a nestrannosti samotného úradu.

13. deň v novembri síce nepripadol na piatok, no napriek tomu neostal svojej povesti nič dlžný. Minulotýždňová streda bola tým najtragickejším dňom tohto roka na Slovensku.

Už vás brexit nebaví? Nie ste sami. Nekonečný príbeh z dielne Veľkej Británie a Európskej únie už poriadne vytáča svetových ekonomických lídrov, ktorí žiadajú za nezvládnuté vystúpenie Britov z EÚ odškodnenie.

Londýn však priniesol radosť Grékom. Tenisový Turnaj majstrov hraný práve v anglickej metropole ovládol grécky mladíček Tsitsipas.

Slovákov však viac zaujímal kvalifikačný duel našej futbalovej reprezentácie v chorvátskej Rijeke, ktorí však naši hráči nezvládli a pred posledným zápasom v skupine si zachovali už len teoretickú šancu na postup.

Čítajte viac v najnovšom čísle týždenníka Koment.

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Zaujímavosti z minulosti s Marcelom Pecníkom … spomienky na monarchiu I. O symboloch dejín…

28. októbra si pripomenieme jeden z najvýznamnejších dátumov našej histórie. Vznik prvej Č…