Domov Týždenník Koment 46/2020: Protipandemických plánov máme na rozdávanie

Koment 46/2020: Protipandemických plánov máme na rozdávanie

0
0

Richard Sulík splnil zadanie premiéra Matoviča a predstavil protipandemický plán, ktorý má do boja proti koronavírusu vniesť viac poriadku. Jeho Semafor zdravia však predseda vlády zvozil pod čiernu zem.

Navyše ministerstvo zdravotníctva pripravilo svoj plán a keďže samotný premiér má v hlave taktiež svoj vlastný plán, Slovensko má aktuálne plánov na rozdávanie…

Aj napriek tomu však od kompetentných prichádzajú naďalej informácie, ktoré u občanov spôsobujú skôr zmätok ako pripravenosť bojovať s pandémiou. Rôznia sa informácie, kedy budú môcť ísť deti do školy, kedy sa otvoria podniky, či bude či nebude v decembri ďalšie plošné testovanie a ak bude, či bude povinné či nie.

Vďaka voľbe generálneho prokurátora môžeme aspoň na chvíľu zabudnúť na pandémiu. Bude to totiž ešte určite zaujímavé, najsilnejšia koaličná strana totiž kvôli tejto voľbe už pohrozila odchodom z koalície.

Ak máte negatívnych správ až až, tak prelistujte na šport. Naša lyžiarka Peťa Vlhová nenachádza zatiaľ v tejto sezóne konkurenciu, veď v Levi dvakrát vystúpila na najvyšší stupienok.

V nedeľu nezabudnite na adventom venci zapáliť prvú sviečku, začína totiž obdobie Adventu a my vám prezradíme čo to o jeho histórii. A k tomu nová rubrika Slovo na zamyslenie!

Prajeme príjemné čítanie!Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Ľudová tvorivosť nemá hraníc XIX.

Vianočné sviatky a začiatok nového roka bývajú obyčajne tým najpokojnejším obdobím v roku,…