Domov Týždenník Koment 47/2021: Miernejšie opatrenia vystriedal lockdown, v hre je aj povinné očkovanie

Koment 47/2021: Miernejšie opatrenia vystriedal lockdown, v hre je aj povinné očkovanie

0
0

Ešte ani poriadne nezačali platiť sprísnené protipandemické opatrenia, a už sa hovorí o ďalšom sprísňovaní, lockdowne či dokonca povinnom očkovaní. Čo z toho Slovákov reálne čaká?

Od tohto pondelka platia na Slovensku prísnejšie protipandemické opatrenia, ktoré premiér nazval „lockdownom pre neočkovaných“. Netrvalo dlho, a z lockdownu pre neočkovaných sa stal lockdown pre všetkých…

A to ešte nie je koniec. Slovákom hrozí aj niečo iné. Situácia je totiž stále kritická a azda aj to viedlo premiéra k vysloveniu vety, ktorá rozprúdila intenzívne diskusie o povinnom očkovaní.

Nezabúdame ani na iné témy, ktoré hýbu Slovenskom. Spomínate si na nahrávky z poľovníckej chaty? Zdá sa, že kamery na spomínanej chate nemali čo robiť. Krajský prokurátor v Nitre totiž stíhanie pre pytliactvo zrušil z dôvodu jeho nezákonnosti.

Koronavírus neúraduje len na Slovensku, ale v celej Európe. Tisícky ľudí protestujú proti prísnejším opatreniam. A pokoj nie je ani na vonkajších hraniciach Shengenského priestoru. Hlavne na tých poľsko-bieloruských

Aspoň, že máme Peťu Vlhovú. Tá cez víkend zdvihla náladu všetkým Slovákom, keď si totálne podmanila fínske lyžiarske stredisko Levi. A dokonca premýšľa o založení sobej farmy.

Prečítajte si viac v najnovšom čísle týždenníka Koment.Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…