Domov Šport Komplikácie pre Čechov pred ME

Komplikácie pre Čechov pred ME

0
0

Líder českej basketbalovej reprezentácie Tomáš Satoranský si zranil členok. Môže tak prísť o európsky šampionát, ktorý hostí aj Praha. ME odštartujú 1. septembra.

Tridsaťročný hráč FC Barcelona sa zranil v Hamburgu v prípravnom stretnutí s domácim Nemeckom. „Saty vyskočil a tam, kde mal dopadnúť, boli nohy.

Musíme dúfať, že to bude dobré, pretože nahradiť ho nie je možné,“ povedal podľa irozhlas.cz kapitán českého tímu Vojtěch Hruban. Satoranský vak nebude svojmu národnému tímu chýbať len na európskom šampionáte.

Ešte pred ním, koncom augusta sú totiž na pláne aj ďalšie zápasy tretej fázy kvalifikácie na budúcoročné majstrovstvá sveta v Indonézii, Japonsku a Filipínach. V kvalifikačnej skupine K patrí Čechom po odohraní šiestich zápasov štvrtá nepostupová priečka.

V týždni pred začiatkom majstrovstiev Európy čakajú zverencov izraelského trénera Ginzburga dôležité zápasy proti lídrovi z Francúzska a následne doma proti poslednému tímu tabuľky, s ktorým však majú Česi rovnaký bodový zisk, Maďarsku…Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Superpotraviny nemusíme dovážať len spoza hraníc

Potraviny s vysokým obsahom vitamínov a minerálov označujeme pojmom superpotraviny. Množst…