Domov Šport Kozák v Slovane skončil, nahradí ho Milanič

Kozák v Slovane skončil, nahradí ho Milanič

0
0

Nečakaná správa obletela slovenský futbalový svet v piatok večer. Vedenie slovenského futbalového majstra ŠK Slovan Bratislava odvolalo trénera A-mužstva Jána Kozáka ml. Belasí už za Kozáka našli aj náhradu. Tentokrát lovili v zahraničných vodách.

Ako na oficiálnej stránke klubu uviedol generálny riaditeľ Ivan Kmotrík ml., v organizácii z Tehelného poľa sa rozhodli pre personálnu zmenu na trénerskom poste vzhľadom na neuspokojivé výkony, ktoré nezodpovedajú potenciálu kádra a značke Slovan Bratislava.

Jánovi Kozákovi ml. sa stali osudnými najmä prehra v druhom kole Fortuna ligy na ihrisku Zlatých Moraviec 1:2 a neuspokojivý výkon tímu v Slovenskom pohári na trávniku outsidera z Beluše, ktorí síce „belasí“ vyhrali, no na víťazstvo 2:0 sa poriadne nadreli.

„Slovan sa musí prezentovať iným výkonom a iným prejavom. Dlhšie sme zvažovali tento krok. Posledné zápasy boli z pohľadu nášho herného prejavu veľmi zlé a slabé, nevideli sme očakávané zlepšenie.

Naopak, mužstvo v poslednom období stagnovalo. Slovan sa stále musí zlepšovať, čo sa však v tomto prípade nedialo.

Máme pred sebou najdôležitejšiu fázu v rámci európskych pohárov, na ktorú musíme byť čo najlepšie pripravení, a po posledných zápasoch sme presvedčení, že mužstvo potrebuje nový impulz.

Výkon v pohári nemôžeme nazvať inak než blamážou.



Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Boston Cháru ešte nepodpísal. Môže skončiť v Colorade

Hokejový Boston Bruins už má pod zmluvou osem obrancov, ale stále nie Zdena Cháru. Štyrids…