Domov Slovensko Ľudová tvorivosť nemá hraníc VII.

Ľudová tvorivosť nemá hraníc VII.

0
0

Po pár týždňoch na prelome rokov bez politických káuz a konfliktov, vhuplo Slovensko opäť do rozvírených vôd. Je síce ešte len polovica februára, no zaujímavých udalostí v slovenskej politike priniesol rok 2019 už viac než dosť. A ako to býva, nechýbajú ani reakcie internetových tvorivcov. Prinášame vám tie najlepšie z obľúbených stránok na facebooku.

Vypočúvanie kandidátov na ústavných sudcov pred ústavnoprávnym parlamentných výborom priniesol aj takýto obrázok. Komentár nepotrebuje…

Kauza „Maznák“ nieko- Nie, nie, záclony tu nemáme. Tie vešiam iba u mamy ho pohoršila, niekoho pobavila. Komunikácia viacerých politikov, vrátane podpredsedu parlamentu Martina „Maznáka“ Glváča, s objednávateľkou vraždy Jána Kuciaka bola nevyčerpateľnou témou na takzvané internetové „memečka“.

 

Absolútnou „topkou“ sa však v posledných dvoch týždňoch stal výrok 13,5 = 15. Môže za to Robert Fico, ktorý má podľa niektorých poslancov prax v právnickom povolaní len 13,5 roka a nie potrebných 15.

Napriek tomu koaliční poslanci jeho kandidatúru na ústavného sudcu odobrili. Rozhodujúcim hlasom bol hlas poslankyne za Most‑Híd Irén Sárközy.

Ambícia predsedu parlamentu na zriadenie národného leteckého prepravcu sa s veľkým pochopením nestretla. Ak to bude vyzerať ako naše vlaky, máme sa na čo tešiť. Alebo nemáme?

Predseda vlády Peter Pellegrini sa nedávno na sociálnych sieťach pochválil, ako pomáha mame vešať záclony. Ako prezradil Angele Merkelovej na to, aby tak urobil aj na hrade už čas akosi neostal. 🙂

max, foto: facebook/Zomri

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Slovensko

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VIDEO: Neuveriteľný pouličný umelec!

Toto ste ešte nevideli. Tento chlapík ovláda vskutku netradičné umenie. Portréty svojich k…