Domov Komentáre LUKÁČ: Dať svojich 100 %

LUKÁČ: Dať svojich 100 %

0
0

Niekedy sa človeku nazberá funkcií, že sa cíti ako mobil, každou ďalšou aktualizáciou pribúdajú nové. Byť „len“ opozičným poslancom bolo v porovnaní s tým, čo žijem teraz skoro ako dovolenka.

Často nie je jednoduché zladiť prácu poslanca NR SR a predsedu parlamentného výboru, s prácou vicežupana a zároveň podpredsedu Hnutia Sme rodina.

Navyše som aj manžel, otec, ako aj aktívny člen kresťanskej komunity. K tomu sa nabaľujú povinnosti v rôzny radách. Nie, nechválim sa, no ani nesťažujem.

Pre mňa je služba iným to, čo ma napĺňa, či už v práci, či v súkromnom živote. Chcem slúžiť iným podobne ako sviečka, ktorá v službe sama seba spaľuje.

Politika mi na to dáva nespočet možností. Som vďačný Bohu za to, že som obklopený úžasnými ľuďmi, ktorí ma v mojom snažení podporujú.

Neverím, že to bola náhoda, že sa moje cesty prekrížili s Borisom Kollárom a Milanom Krajniakom. Veľmi som bol povzbudený Borisom, ako dokáže popri svojej vyťaženosti nezištne pomáhať iným.

Ako prešovský vicežupan mám veľa možností vidieť, ako zanedbané sú niektoré naše regióny a teší ma, že mám možnosť podieľať sa na odstránení niektorých skrivodlivostí z minulosti a pomáhať rozvoju nášho krásneho kraja i celého Slovenska.

Taktiež si myslím, že nie je náhoda, že som v hnutí dostal na starosť regióny a regionálny rozvoj. To je niečo, čo dáva obrovské možnosti byť nápomocný pri reštarte našej krajiny napriek pandémii, ktorej dôsledky budeme pravdepodobne cítiť naozaj veľmi dlho a to ešte ani nevieme kedy to celé skončí.

Práce je veľa. Je to všetko však pre mňa veľká výzva, pre ktorú horí moje srdce. Preto mi je aj blízke Borisovo Myslím srdcom!

Keď sa niekto pýta, že ako sa to všetko dá zvládnuť, tak odpoviem, že ja dávam svojich 100 % a zvyšok dopĺňa, ten ktorému som odovzdal svoj život.

Jozef Lukáč, poslanec NR SR za hnutie Sme rodinaNačítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Boston Cháru ešte nepodpísal. Môže skončiť v Colorade

Hokejový Boston Bruins už má pod zmluvou osem obrancov, ale stále nie Zdena Cháru. Štyrids…