Domov Slovensko Matovič to prepískol: Míľnik, ktorý sme dosiahli vraždou Kuciaka

Matovič to prepískol: Míľnik, ktorý sme dosiahli vraždou Kuciaka

0
0

V pondelok minister vnútra Robert Kaliňák potvrdil to, o čom sa šuškalo celý víkend. Pre zachovanie vlády sa vzdal svojej ministerskej stoličky. Opozícia neskrýva nadšenie, a to až tak, že to predseda strany Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti Igor Matovič totálne prepískol.

Na to, že Matovič chrlí jednu tlačovku za druhou, sme si už zvykli. Aj na to, že takmer z každej jednej vzíde obvinenie, s dôkazmi či bez nich. To, čo však predviedol na tej pondelňajšej, po tom, čo minister vnútra Kaliňák ohlásil svoju demisiu, je už skutočne na zamyslenie.

Matovič na tlačovej konferencii najskôr zopakoval, že opozícii už v tejto situácii rezignácia Kaliňáka stačiť nebude. Za ním má nasledovať aj premiér Fico a následne by si opozícia predstavovala predčasné voľby.

Na otázku novinára, či si myslí, že by sa konečne mohla narušiť „pevnosť“ SMERu odpovedal spôsobom, ktorý nepotrebuje komentár: „Míľnik, ktorý sme dosiahli vraždou Jána Kuciaka a jeho snúbenice, by mohol konečne spôsobiť návrat k svedomiu poslancov Smeru.“

Matovičove nevhodné vyjadrenie zhruba v čase 35:30

Ostáva len dúfať, že už aj Matovičovi tie početné tlačovky spôsobujú prepracovanosť a to, čo povedal, myslel úplne inak.

sam,  foto: printscreen

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Slovensko

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Domáca akupresúra vám uľaví od zdravotných problémov

Akupresúra je známa liečebná metóda pochádzajúca z Číny. Ide o alternatívnu metódu, ktorá …