Domov Šport Michalovce odchádzali z Bratislavy s debaklom

Michalovce odchádzali z Bratislavy s debaklom

0
0

V 14. kole najvyššej slovenskej futbalovej súťaže si hostia ani neškrtli. Jediný gól na ihrisku súpera zaznamenal Trenčín, no aj ten odchádzal domov s porážkou, podobne ako ostatných päť hosťujúcich tímov. Najhoršie pochodili Michalovce.

Východniarom sa z Bratislavy cestovalo mimoriadne ťažko. Slovanisti im totiž naložili až šesť kúskov a Michalovčanom neostávalo nič iné len si sypať popol na hlavu.

Zaujímavý zápas sa hral v Žiline. Pod Dubeň zavítal Ružomberok. Žltozelení potvrdili staré známe, že hrá sa až do posledného hvizdu rozhodcu. Dva z troch svojich gólov zaznamenali Šošoni v nadstavenom čase.

V prvom polčase sa takýmto zásahom ujali vedenia, v tom druhom potvrdili svoje víťazstvo 3:0. Gól v nadstavenom čase zaznamenala aj Trnava. Čanturišvili ním poistil víťazstvo nad Podbrezovou a Spartak sa tak dobre naladil na štvrtkový zápas EL so Zahrebom.

Zdá sa, že ani zmena trénera Trenčínu nepomohla. AS si na trávniku Nitry proti Seredi pripísal už šiestu ligovú prehru v rade. V Senici padali góly až po prestávke a na smolu Zlatých Moraviec všetky tri práve za chrbát hosťujúceho brankára.

Dunajská Streda už tradične pred zaplneným štadiónom vydrela najtesnejšie víťazstvo proti Nitre a vedúcemu Slovanu tak nedovolila vytvoriť si vyšší náskok v tabuľke.