Domov Šport Michalovič a Radosová opäť Volejbalistami roka

Michalovič a Radosová opäť Volejbalistami roka

0
0

Víťazmi ankety Niké Volejbalista roka sa rovnako ako vlani stali Peter Michalovič a Nikola Radosová. V hlavných kategóriách to bol pre oboch tretí triumf v kariére.

Univerzál gréckeho klubu Foinikas Syros vyhral tretíkrát za sebou. „V prvom rade mi je veľmi ľúto, že som sa nemohol na tomto večere zúčastniť osobne. Chcel by som poďakovať všetkým ľuďom, ktorí za mňa hlasovali.

Je to prestížne, keďže som zvíťazil tretíkrát po sebe. To sa nepodarilo len tak niekomu. Som rád, že môžem byť v spoločnosti pár vyvolených.

Chcem pogratulovať aj všetkým oceneným,“ uviedol Michalovič pre oficiálnu webovú stránku Slovenskej volejbalovej federácie.

Radosová triumfovala trikrát za uplynulé štyri roky. „Teším sa rovnako, ako pri prvých dvoch ziskoch tohto ocenenia. Pre mňa je to motivačná cena.

Som vďačná, lebo či po lepšej, alebo horšej sezóne, je to príjemný pocit vyhrať volejbalistku roka. Človeka to motivuje do ďalšej práce,“ povedala smečiarka maďarskej Nyíregyházy.

Medzi trénermi zvíťazili reprezentačný tréner Slovenska Marek Kardoš v mužskej kategórii a v ženskej sa po tretíkrát tešil z prvého miesta kouč Slávie EU Bratislava Michal Matušov…Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Vyvrcholenie európskeho pohárového futbalu

S májom prichádzajú aj odpovede na najzásadnejšie otázky sezóny futbalových fanúšikov. Už …