Domov Šport Mládežníci v ŠKP aj naďalej úspešne

Mládežníci v ŠKP aj naďalej úspešne

0
0

Uplynulý hádzanársky súťažný víkend sa niesol v znamení úspešnej konfrontácie dorasteneckých celkov ŠKP Bratislava so súpermi zo Záhoria. Všetko to odštartovali najskôr muži presvedčivým víťazstvom v Malackách.

Vôbec prvé extraligové víťazstvo na pôde bojovne naladeného rivala sa rodilo pomerne jednoznačne, keď hráči ŠKP už od začiatku viedli a držali súpera na dištanc. Veríme, že víťazstvo chlapcov povzbudí a začnú postupne zbierať aj ďalšie body.

Suverénni dorastenci

Do haly Lekárskej fakulty UK na Starých Gruntoch dorazili dorastenecké celky zo Stupavy, ktorá sa vždy proti ŠKP chce vytiahnuť, bez ohľadu na to, o ktorú kategóriu ide.

Mladší i starší dorastenci ŠKP, výborne takticky vedení trénermi Jurajom Hudákom a Ľubom Oroszom, si však v domácej hale počínali skutočne suverénne a nedali svojim súperom ani najmenšiu šancu. V zápasoch ako remeň jednoznačne triumfovali a ukázali skvelú trénovanosť.

Potrebná „facka“ pre ženy

Hádzanárky ŠKP sa po vypadnutí z prvej ligy takmer úplne rozsypali. Vedenie oddielu síce počas letnej prestávky doplnilo káder niekoľkými posilami, avšak tréningová dochádzka je veľmi slabá.

Už vysoký počet obdržaných gólov v prvom stretnutí druhej ligy v Topoľníkoch mal byť pre dievčatá varovaním, žiaľ nestalo sa tak a v súboji s najväčším favoritom súťaže zo Senice utrpel ŠKP vo svojom domácom prostredí debakel, keď ambiciózny súper vytrestal najmä až 24(!) technických chýb domácich.

Dúfajme, že táto „facka“ prišla v pravý čas a dievčatá pochopia, že bez tréningu sa nedá vyhrávať ani v druhej lige.

ŠKP, foto: ŠKP

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Mužov zachránil nápis SOS v piesku

Obrovský nápis SOS v piesku zachránil trojicu Mikronézanov, ktorí uviazli na drobnom ostro…