Domov Šport Mladí Slovanisti sa nezmestili do kože

Mladí Slovanisti sa nezmestili do kože

0
0

Slovensko minulý týždeň obleteli šokujúce obrázky zdemolovanej šatne v trenčianskej aréne, ktorú po sebe zanechali dorastenci hokejového Slovana Bratislava. Tí neuniesli finálovú prehru s Duklou Trenčín a svoj strieborný smútok ventilovali na vybavení šatne.

Mladí hokejisti z Bratislavy prehrali štvrtý zápas finálovej série 3:8 a celú sériu 1:3 na zápasy. Vybičovanú atmosféru z ľadu, keď rozhodcovia rozdali neuveriteľných 142 trestných minút si hráči preniesli aj do šatne.

Zatiaľ, čo v tej trenčianskej tieklo šampanské, v tej hosťujúcej prebiehali neplánované demolačné práce.

Odniesli si to dvere a sprchy

Hnev mladých športovcov si odniesli troje dverí a sprchy. „Poškodili vstupné dvere, dvere do sprchy a na záchode. Odrezali aj štyri sprchy, podľa všetkého rezátkom na hokejky,“ povedal trenčiansky tréner Viliam Čacho.

K celej veci sa čelom postavil bratislavský Slovan, ktorý už s Trenčínom komunikoval a oznámil, že všetky škody nahradí. „HC Slovan Bratislava odsudzuje správanie svojich hráčov po štvrtom stretnutí finálovej série play off Kaufland extraligy dorastu a považuje ho za nevhodné a neprípustné.

HC Slovan z celej situácie u zúčastnených hráčov vyvodí dôsledky a uhradí všetky škody spôsobené domácemu celku,“ znelo stanovisko klubu.

Povytŕhané sprchy.

Nezvládli emócie

Mladíci neuniesli prehru najmä preto, že boli favoritmi finálovej série, veď nadstavbovú časť dorasteneckej ligy vyhrali s náskokom šesť bodov práve pred Trenčínom.

Po tom, čo prehrali prvý z dvoch domácich zápasov, odchádzali do Trenčína s odhodlaním vrátiť śeriu na domáci ľad. To sa im však nepodarilo a tak si svoj hnev vybili v šatni.

„Chlapci nezvládli emócie. Samozrejme, že som im povedal, čo si o tom myslím a dostali svoje. Vyvodíme z toho dôsledky, ale tie sú internou vecou klubu,“ povedal šéftréner mládeže Slovana Karol Rusznyák.

max, foto: facebook

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VIDEO: Ako sa trénuje v zahraničí

Šport je najlepším spôsobom, ako robiť krajine dobré meno v zahraničí. Ten náš je však už …