Domov Šport Muži i ženy ŠKP tentoraz presvedčivo

Muži i ženy ŠKP tentoraz presvedčivo

0
0

Na viacerých „frontoch“ bojovali hádzanárske družstvá Športového klubu polície počas uplynulého víkendu. Zatiaľčo mladšie dorastenecké kategórie chlapcov a dievčat museli prehltnúť trpké prehry, staršie dorastenecké kategórie sa tešili z presvedčivých víťazstiev. Potešiteľné je, že muži i ženy ŠKP tentoraz presvedčivo zvíťazili. Extraligoví muži nedali doma žiadnu šancu súperovi z Piešťan a druholigové ženy presvedčivo vyhrali v Nových Zámkoch.

Muži podali pred najväčšou návštevou tejto sezóny veľmi dobrý výkon, ktorým potešili a pobavili nielen svojich fanúšikov, ale i nestranného diváka.

Ženy si poradili aj bez dorasteniek, ktoré merali cestu do Košíc a o to je ich presvedčivá výhra cennejšia. Úspešný debut mala v drese ŠKP španielska pivotka Aida Fernandez, autorka troch utešených gólov.

Omladina striedavo úspešne

Dorastenci si zmerali sily s chlapcami z Nových Zámkov. Mladší dorastenci ŠKP tentoraz nevykompenzovali veľkú tréningovú fluktuáciu víťazstvom v ligovom zápase. Tréner Juraj Hudák robí, čo môže, ale s minimálnym počtom hráčov na tréningoch nemôže robiť zázraky.

Na malú účasť hráčov v tréningovom procese si naopak nemôže sťažovať tréner starších dorastencov Ľubo Orosz, ktorý týchto chlapcov vedie aj v prvej mužskej lige pod hlavičkou hádzanárskej akadémie.

Dorastenci jednoznačne Nové Zámky zdolali a rovnako si počínala aj Akadémia v zápase bohatom na góly proti Kolárovu.

Dievčatá v Košiciach s polovičným ziskom

Mladšie dorastenky prekvapujúco prehrali v Košiciach. Treba však povedať, že vlaňajšie opory Horváth, Kocaníková a Petrulová sú dnes členky základnej zostavy starších dorasteniek a polovicu súčasného družstva trénerky Kuťkovej tvoria neskúsené žiačky, ktorých čas ešte určite príde.

Staršie dorastenky nedali v Košiciach domácim žiadnu šancu, keď ešte nepremenili celý rad vyložených gólových príležitostí. Kazom oboch stretnutí bol slabučký výkon absolútne na túto súťaž nepripravených mladých rozhodcov, z ktorých výkonov boli všetci zúčastnení tréneri veľmi sklamaní.

tk, foto: ŠKP

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Mužov zachránil nápis SOS v piesku

Obrovský nápis SOS v piesku zachránil trojicu Mikronézanov, ktorí uviazli na drobnom ostro…