Domov Šport Na Haščáka prispieva individuálny sponzor

Na Haščáka prispieva individuálny sponzor

0
0

Hokejový Poprad má pred novou sezónou najvyššie ciele a tomu musel prispôsobiť nielen zloženie svojho kádra, ale aj finančné nastavenie. Tím postavili na kvalitných Slovákoch, pričom jednu z najväčších posíl Tatrancov bude platiť individuálny sponzor.

Top hráč, ktorý chýbal

V hokejovom Poprade majú už niekoľko rokov nastavený platový strop v odmeňovaní hráčov, ktorý nechcú prekročiť. Pred nastávajúcou sezónou 2020/2021 to v jednom prípade urobili.

Reprezentačného útočníka a najlepšieho strelca uplynulého predčasne ukončeného ročníka najvyššej slovenskej súťaže v Poprade tak chceli, že mu ušili nový model financovania. Marcel Haščák nebude platený z klubového rozpočtu.

„Je to popradský odchovanec, top hráč, top strelec, ktorý nám chýbal, najmä na presilovkách. Máme vysoké ciele, bol pre nás prvou voľbou. Pri ňom sme si s kolegami vo vedení povedali, že vyskúšame trochu iný model.

V rámci hokejovej aj marketingovej koncepcie. Prispieva na neho individuálny sponzor,“ uviedol riaditeľ HK Poprad Ľudovít Jurinyi v rozhovore na webe myTatry.sme.sk.

Chovan nevyšiel

Pred novou sezónou posilnil Poprad okrem Haščáka aj ďalší kvalitný útočník z Košíc…Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Koment 1-2/2022: Nový rok prináša množstvo udalostí i novú nádej

Do roku 2022 vstupujeme opäť s koronavírusom, ale tiež s nádejou, že pandémia čoskoro pomi…