Domov Komentáre NAĎ: Disciplína a dôvera

NAĎ: Disciplína a dôvera

0
0

Uplynulý rok sa zapíše do mysle a sŕdc nielen tejto generácie. Celý svet už dlhé mesiace uvažuje, koná, zaspáva a zobúdza sa s pozornosťou sústredenou na pandémiu, ktorá ale dáva možnosť ukázať našu silu, odhodlanie a spolupatričnosť.

Chcem sa úprimne poďakovať všetkým, ktorí disciplinovane zvládajú opatrenia, ktorými spoločne môžeme vírus zastaviť. Ďakujem a nesmierne si vážim dôveru, ktorú prejavujete nosením rúšok či dodržiavaním odstupov.

Na druhej strane treba poďakovať aj tým, ktorí tejto vláde nedôverujú, no rešpektujú všetky nariadenia uvedomujúc si, že za nimi stoja nezávislí odborníci, ktorých povinnosťou je chrániť zdravie občanov.

Táto vláda bude naďalej prijímať rozhodnutia, v rámci ktorých bude na prvom mieste ochrana zdravia, majetku a dôstojnosti ľudí.

Uplynulý rok obzvlášť preveril rezort obrany. Najviac som hrdý na našich profesio­nálnych vojakov. Vďaka ich odvahe, spôsobilosti a odhodlaniu sa podarilo úspešne izolovať tisíce ľudí, ktorí by inak roznášali nákazu ďalej.

Ďakujem aj civilným zamestnancom, ktorých mravčia práca prispela k chodu ministerstva nielen počas najväčšej civilno-vojenskej operácie.

Teším sa na všetky projekty a výzvy, ktoré nás v ďalšom roku čakajú. Chceme naďalej a ešte viac investovať do infraštruktúry, modernizačných projektov a robiť všetko pre to, aby poslanie a služba vojaka bola v spoločnosti pozitívne vnímaná a patrične docenená.

Všetkým vám prajem do ďalších dní veľa odhodlania, sily, pokory pred všetkými výzvami. Najviac zo všetkého vám však želám pevné zdravie a chvíle radosti v kruhu najbližších. Keď sme spoločne zvládli uplynulý rok, verím, že sme pripravení na všetko, čo prinesie aj ten nasledujúci!

Jaroslav Naď, minister obranyNačítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Ľudová tvorivosť nemá hraníc XIX.

Vianočné sviatky a začiatok nového roka bývajú obyčajne tým najpokojnejším obdobím v roku,…