Domov Komentáre NAĎ: Ponúknime ľuďom spoločnú alternatívu, máme poslednú šancu!

NAĎ: Ponúknime ľuďom spoločnú alternatívu, máme poslednú šancu!

0
0

Delenie na nových a starých politikov je opäť na scéne. Trápne, nezmyselné a najmä zbytočné divadlo. Skúšal to v minulosti aj Rado Procházka a vieme, ako to dopadlo. Nerozumiem tomuto manuálu. Nejde predsa o to, kto je ako dlho v politike, ale o to, čo môže priniesť a najmä čo už v politike alebo v živote dokázal.

Ľudia veľmi dobre vedia, že hnutie OĽANO tu nepretržite už desať rokov bojuje proti štátnej mafii, proti korupcii a za obyčajných ľudí. Vďaka nebezpečnej a neúnavnej práci ľudí v OĽANO, na čele s Igorom Matovičom, sa na Slovensku zvýšila nádej na komplexnú zmenu k lepšiemu.

Konečne môžeme zostaviť slušnú vládu. Vládu bez korupcie, bez hanby v zahraničí, vládu, ktorá zlepší život občanom Slovenska. Nepokazme si to, prosím.

My v hnutí Obyčajných ľudí máme úprimný záujem spolupracovať s ostatnými demokratickými opozičnými stranami. Táto spolupráca už priniesla svoje prvé výsledky v podobe víťazných volieb do VÚC, komunálnych volieb a tiež v podobe zvolenia Zuzany Čaputovej za prezidentku.

Dokázali sme sa spojiť a ťahať za jeden povraz. A vyšlo to. Toto je správna cesta! Na tieto pozitívne skúsenosti akoby „nová“ opozícia zabudla a nabažená prvými úspechmi nadobudla dojem, že všetko dokáže sama a už jej nič nestojí v ceste za mocou.

Jej predstavitelia namiesto toho, aby sa sústredili na boj so skorumpovanou vládnou mocou, sa nezmyselne rozhodli vymedzovať voči „starej“ opozícii.

Spustili neférovú kampaň a snažia sa očierniť OĽANO, ale napríklad aj SaS. Práve tých, vďaka práci ktorých je dnes konečne šanca na dobrú a slušnú vládu.

Výsledkom je zbytočné hašterenie, ktoré len škodí a pomáha práve tým, ktorých výmena vo vláde je pre Slovensko tak dôležitá. Ak chceme naozaj posunúť Slovensko k lepšiemu, tak by bolo rozumné, aby sme nechali hádky za sebou a sústredili sa na spoluprácu.

Ako sa to hovorí? V rozmanitosti je krása? Nemusíme byť predsa rovnakí. Každý z nás má iné silné stránky, tak ich spojme a budeme spoločne silnejší.

Uvedomme si, že ak sa zmena opäť nepodarí, tak nám aj naďalej budú vládnuť tí neschopní a skorumpovaní ľudia, ktorí úspešne ťahajú ku dnu celú krajinu a jej ľudí. Máme od ľudí poslednú šancu.

Jaroslav Naď, obranný expert hnutia OĽaNO

Načítať ďalšie súvisiace články
  • VIDEO: Živá fontána

    Neuveriteľné vystúpenie predviedla trojica mladíkov v najnovšej sérii relácie hľadajúcej t…
  • VIDEO: Psí kameň, papier, nožnice

    To, že psy sú neuveriteľne inteligentné už asi všetci vieme. Videli ste však už hrať psíka…
  • VIDEO: Keď ľudskosť víťazí

    Predstavte si, ako reagujete v pozícii šoféra, ktorému niekto iný „vpáli“ do cesty a takme…
Load More By admin
Load More In Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VIDEO: Živá fontána

Neuveriteľné vystúpenie predviedla trojica mladíkov v najnovšej sérii relácie hľadajúcej t…