Domov Slovensko NAKA zadržala bývalého šéfa Protikorupčnej jednotky NAKA

NAKA zadržala bývalého šéfa Protikorupčnej jednotky NAKA

0
0

Bývalého šéfa protikorupčnej jednotky Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) Róberta Krajmera minulý štvrtok večer zadržala NAKA a vykonala u neho domovú prehliadku. Už v piatok večer ho však prepustili na slobodu.

Bývalého šéfa protikorupčnej jednotky NAKA Róberta Krajmera mali zadržať v súvislosti s prípadom trenčianskeho podnikateľa Ondreja Janíčka a jeho dlhoročného sporu s Monikou Jankovskou ohľadom trenčianskeho baru Fatima.

V kauze je obvinených päť osôb, vrátane Jankovskej, ktorá v tomto prípade rozhodovala ešte ako trenčianska sudkyňa. Obvinenie sa týka trestnej veci zločinu marenia spravodlivosti a prečinu krivej výpovede a krivej prísahy.

Jeden zo zadržaných mal vypovedať, že v súvislosti s barom Fatima všetko režíroval práve Krajmer. Toho však policajný vyšetrovateľ už v piatok prepustil na slobodu s tým, že pominuli dôvody na jeho zadržanie a nebolo mu vznesené obvinenie.

Podľa polície aktuálne nie je možné poskytnúť viac informácií.

Podľa Krajmerovho právneho zástupcu Miroslava Zoboka neexistuje žiadny dôvod na obvinenie, keďže v čase, kedy došlo k nejasnému prevodu spomínaného baru do rúk mafiánskej skupiny čongrádyovcov mal byť Krajmer radovým policajtom v Leviciach.ano, foto: tvnoviny.sk

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Slovensko

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Deň, keď Little boy zničil Hirošimu

6. augusta uplynie 77 rokov od prvého použitia nukleárnej zbrane armádou USA. Tú využili p…