Domov Šport Nováčik si vyšliapol na majstra

Nováčik si vyšliapol na majstra

0
0

Už v 2. kole najvyššej slovenskej hádzanárskej súťaže mužov sa zrodilo obrovské prekvapenie, keď nováčik z Piešťan pokoril majstrovský Tatran Prešov. Ten šetril svoje opory na duel medzinárodnej SEHA Ligy s Vardarom Skopje.

Taktizovanie nevyšlo

Výsledok 34:31 je pre nováčika z Piešťan skvelým odrazovým mostíkom do ďalších ligových zápasov. Aj keď majster nehral v plnej sile, prehra na palubovke nováčika môže mrzieť.

A to o to viac, že napokon aj s Vardarom ťahal pred domácim publikom za kratší koniec, keď mu podľahol tesne 26:27.

Bez bodu Malacky a Modra

Zaváhanie Tatranu využila HKM Šaľa, ktorá sa po víťazstve nad Strojárom Malacky prepracovala na čelo tabuľky. Na chrbát jej však dýchajú Topoľčany, ktoré si v druhom kole poradili suverénne s Modrou a prekvapivo aj spomínaný nováčik z Piešťan.

Prvé víťazstvo si pripísala Považská Bystrica, ktorá si poradila s Novými Zámkami. Bez víťazstva, ale aspoň s prvým bodom, sú HC Sporta Hlohovec a ŠKP Bratislava, ktoré si vo vzájomnom zápase body delili, hoci bol ŠKP o vlások bližšie k prvej výhre, no sekundu pred klaxónom inkasoval vyrovnávajúci gól.

V sezóne 2018/2019 ešte bod nezískali Malacky a Modra, ktoré tak svorne uzatvárajú tabuľku Slovnaft handball extraligy mužov po 2. kole.

sam, foto: facebook

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VIDEO: Neuveriteľný pouličný umelec!

Toto ste ešte nevideli. Tento chlapík ovláda vskutku netradičné umenie. Portréty svojich k…