Domov Slovensko Opozičný kandidát na primátora mal sexuálne zneužívať syna

Opozičný kandidát na primátora mal sexuálne zneužívať syna

0
0

Košický mestský poslanec Marián Gaj minulý týždeň na facebookovej stránke zverejnil trestné oznámenie, ktoré ešte v apríli podala Júlia Polačeková, manželka kandidáta na primátora Košíc Jaroslava Polačeka. V ňom podozrievala manžela, s ktorým je v rozvodovom konaní, zo sexuálneho zneužívania ich spoločného syna.

Matka 4-ročného syna podala na jeho otca trestné oznámenie z dôvodu „zvláštneho“ správania a taktiež na základe posudku psychológa, ktorý dokonca odporučil pozastaviť styk otca s dieťaťom.

Celý prípad bol odvtedy prešetrovaný. „Po vykonanom vyšetrovaní 22. 8. 2018 predložil vyšetrovateľ prokurátorovi uznesenie o zastavení trestného stíhania s tým, že sa nestal skutok, pre ktorý je vedené trestné stíhanie,“ povedal pre Denník N hovorca košickej prokuratúry Milan Filičko.

O prípade tak teraz ďalej rozhoduje prokuratúra. Jaroslav Poleček popiera, že by syna zneužíval a vyzýva svojích politických sokov, aby bojovali s ním a nie jeho rodinou. Polaček bol spoločným kandidátom na primátora východoslovenskej metropoly viacerých opozičných strán.

Napriek tomu, že zatiaľ nebolo nič dokázané ani rozhodnuté, podľa opozičných strán OĽaNO a Sme rodina samotný Polaček celú situáciu dostatočne nevysvetlil a vzhľadom na vážnosť podozrení svoju podporu potenciálnemu košickému primátorovi stiahli. Naďalej však má podporu strán SaS a KDH.

ano, foto: facebook

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Slovensko

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Superpotraviny nemusíme dovážať len spoza hraníc

Potraviny s vysokým obsahom vitamínov a minerálov označujeme pojmom superpotraviny. Množst…