Domov Zaujímavosti Pamätáte si ešte rodinný seriál Krok za krokom? Tieto fakty o hlavných predstaviteľoch vás prekvapia

Pamätáte si ešte rodinný seriál Krok za krokom? Tieto fakty o hlavných predstaviteľoch vás prekvapia

0
0

Americký sitkom „Krok za krokom“ patril v 90-tych rokoch minulého storočia k tým najznámejším a najobľúbenejším seriálom nielen v Amerike, ale aj vo viacerých krajinách po celom svete. Rozvedený otec sa stretol s ovdovenou ženou a spolu s ich deťmi vytvorili jednu veľkú rodinu. Pripravili sme si niekoľko zaujímavostí o tomto seriáli a o jeho hlavných predstaviteľoch.

#1

V úvodnej znelke prvých častí seriálu mali Frank a Carol podľa všetkého dohromady až sedem detí. No jedno z nich akosi zmizlo a doteraz nikto nevie, prečo to tak bolo.

Podobný osud neskôr stretol aj herca Josha Byrnea, ktorý hral v seriáli postavu Brandona. Jednoducho sa v poslednej sérii seriálu vytratil a viac už nebol jeho súčasťou.

#2

Herec Patrick Duffy sa preslávil predovšetkým rolou Bobbyho v kultovom seriáli Dallas. Keď hral v Dallase, mal v zmluve podmienku, že po jeho skončení mu bude ponúknutá úloha v ďalšom seriáli.

Túžil po zmene, preto prijal v roku 1991 ponuku od jedného z autorov seriálu Krok za krokom, kde stvárnil svojrázneho otca rodiny, Franka Lamberta.

#3

Ovdovenú kozmetičku, ktorá sa na Jamajke zamilovala do rozvedeného staviteľa Franka, hrala bývalá modelka Suzanne Somers. Herečka nemala ľahký život, v detstve bola týraná, tesne po strednej škole otehotnela, vydala sa, ale manželstvo jej vydržalo len dva roky.

Dokonca bola zatknutá za vypisovanie nekrytých šekov. Potom sa jej ale začalo dariť, postupne dostávala menšie úlohy v seriáloch, aby neskôr zažiarila v hlavnej úlohe tohto seriálu.

#4

Herečka ruského pôvodu Staci Keanan (jej pravé meno je Anastasia Sagorsky) sa preslávila rolou Dany. Pred kamerou stála Staci už ako malé dieťa.

Jej matka z nej totiž chcela mať slávnu herečku, preto už od detstva chodili na kastingy do reklám a seriálov. Ako jedna z mála hlavných predstaviteľov sa stále venuje herectvu.

#5

Herečku Angelu Watson najviac preslávila práve rola v seriáli Krok za krokom. Hrala tam pôvabnú a tak trochu naivnú Karen. Okrem herectva sa živila aj modelingom.

V roku 2000 založila nadáciu, ktorá pomáha detským hercom a atlétom starať sa o ich financie. Jej rodičia totiž všetky peniaze, ktoré si seriálom zarobila, utratili.

#6

Herec Christopher Castile, ktorý stvárnil Marka, si okrem seriálu Krok za krokom na začiatku 90-tych rokov zahral ešte vo filmoch Beethoven a Beethoven 2. Po skončení seriálu sa herectvu prestal venovať a v súčasnosti je z neho učiteľ na univerzite.

#7

Brandon Call si zahral hneď v dvoch známych seriáloch. Okrem postavy J. T. v Krok za krokom, hral aj v prvej sérii Pobrežnej hliadky Hobieho Buchannona (syna Mitcha Buchannona, ktorého hral David Hasselhoff).

Podobne ako ďalší z jeho kolegov i on zavesil hranie po skončení seriálu na klinec a podľa všetkého v súčasnosti prevádzkuje benzínku a umývačku v Kalifornii.

#8

Christine Lakin alias Al, ktorá sa snáď zo všetkých hlavných postáv v priebehu natáčania najviac zmenila, sa ako jedna z mála stále venuje herectvu. Objavuje sa ale skôr v menej známych seriáloch a filmoch.

#9

Sascha Mitchell svoju kariéru odštartoval v seriáli Dallas, kde hral nemanželského syna J. R. Ewinga. Získal čierny pás v taekwonde a bol šampiónom v kickboxe, čo využil vo filme Kickboxer, v ktorom prevzal úlohu po hercovi Jean‑Claude Van Dammovi.

Herec sa dodnes venuje herectvu a objavil sa v niekoľkých menej známych seriáloch.

#10

Herečke Emily MaeYoungovej už od raného detstva mnohí predpovedali hviezdnu kariéru. S herectvom začala v reklamách už ako štvorročná a postava Lily, spoločnej dcéry Franka a Carol, jej v kariére veľmi pomohla.

No po skončení seriálu jej herecká kariéra akosi začala upadať a dnes o nej vieme len málo informácií.

Radoslav Hoppej, foto: internetNačítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Zaujímavosti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Superpotraviny nemusíme dovážať len spoza hraníc

Potraviny s vysokým obsahom vitamínov a minerálov označujeme pojmom superpotraviny. Množst…