Domov Šport Pekné akcie likvidoval famózny brankár

Pekné akcie likvidoval famózny brankár

0
0

Hádzanári bratislavského ŠKP sa v Slovnaft extralige prezentovali pohľadnou hrou v Považskej Bystrici, žiaľ, bez bodového efektu. Dorastenci si poradili s Košicami, aj keď tí mladší s odretými ušami a dorastenkám sa nepodarilo zdolať svoje rovesníčky zo Šale.

Hráčov ŠKP ocenili aj domáci fanúšikovia

Keďže šanca hádzanárov ŠKP na miesto v prvej šestke ešte nemusí byť stratená, omladina v jej drese chcela aj v Pov. Bystrici zabodovať.

Favorizovanému tímu podkurovala vydarenými akciami, ktoré však zásluhou čarujúceho domáceho brankára neskončili gólmi. Vďaka jeho výkonu si domáci v závere mohli pokojne dovoliť luxus dohrávať zápas s lavičkou. Objektívni domáci fanúšikovia však ocenili podiel hráčov ŠKP na dobrej úrovni zápasu.

Dorastenci poslali svojich súperov na východ s prehrou

Mladší dorastenci začali súboj s Košicami sústredene a takticky disciplinovane. Hneď od začiatku udávali tón a vytvorili si náskok. Postupne však koncentráciu strácali a začali kopiť chyby.

Napokon boli radi aj za tesnú výhru. U ich starších kolegov to bola od začiatku do konca jednoznačná záležitosť. Zverenci trénera Ľuba Orosza Košičanov k ničomu nepustili a zvíťazili rozdielom triedy.

Dorastenky nezdolali veľmi silnú Šaľu

V zápase mladších dorasteniek so Šaľou padalo málo gólov zásluhou dobrých obrán a veľkého „odpadu“ v útočnej fáze na oboch stranách, na čom mali veľkú zásluhu obe branárky.

Šaľa v druhom polčase svojím dôrazom pretlačila misky váh na svoju stranu. V zápase starších dorasteniek, veľmi dobrej úrovne, ťahal ŠKP v prvom polčase za kratší koniec mimoriadne dobrým výkonom Šale, ktorej pomohol aj jeden z rozhodcov, lebo bol v preukázateľnom konflikte záujmov.

Po obrátke sa to zmenilo, pretože Šaľanky prestali hrať kolektívne. Fantasticky bojujúce domáce hráčky si pre seba v závere uchmatli aspoň cenný bodík.

tk, foto: facebook/ŠKP

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Odborníci preskúmali potopenú nemeckú ponorku z prvej svetovej vojny

Odborníkom sa podarilo po prvý raz preskúmať nemeckú ponorku, ktorú počas prvej svetovej v…