Domov Prominenti Peter Sagan verejnosti oznámil rozvod

Peter Sagan verejnosti oznámil rozvod

0
0

Slovenský cyklista Peter Sagan, ktorý momentálne na Tour de France bojuje o zisk zeleného dresu, minulý týždeň na sociálnej sieti zverejnil vyhlásenie o tom, že sa po dva a pol ročnom manželstve s manželkou Katarínou plánuje rozviesť.

Osemnásteho júla sa na sociálnej sieti objavila šokujúca správa, ktorú zverejnil tourminátor Peter Sagan. Vyše miliónu fanúšikov, ktorí ho na sociálnej sieti sledujú oznámil, že sa s manželkou Katarínou bude rozvádzať.

Celá správa je o to šokujúcejšia, že sa informácie o možných problémoch v ich manželstve nikdy predtým neobjavili. Okrem iného sa Sagan v týchto dňoch nachádza vo Francúzsku, kde má na 105. ročníku prestížnych pretekov Tour de France perfektne našliapnuté na zisk už šiesteho zeleného dresu.

Tisícky šokovaných fanúšikov

Čoraz častejšie sa stáva, že celebrity sa s novinkami z ich životov najskôr podelia s fanúšikmi na sociálnych sieťach. Aj Peter Sagan zvolil práve túto cestu a na svoju fanúšikovskú stránku, na ktorej má viac ako jeden milión fanúšikov zverejnil svoje vyhlásenie.

„Po dlhej diskusii s Katarínou sme prišli k záveru, že by bolo oveľa lepšie, keby sme sa ako pár rozdelili. Myslíme si, že by sme v našich životoch mali pokračovať ako dobrí priatelia a tiež sme sa zhodli, že je to správne rozhodnutie.

Zaľúbili sme sa, prešli sme spolu fantastickú cestu a boli sme požehnaní krásnym synom Marlonom. Katka bola dôležitou súčasťou môjho života, podporovala ma po celé tie roky v mojej profesionálnej kariére a je to skvelá matka.

Nepociťujeme k sebe žiadne zlé pocity, len si každý pôjdeme svojou vlastnou cestou so vzájomným rešpektom. Najviac sa teraz budeme sústrediť na Marlona.

Urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme mu zabezpečili vhodné prostredie pre jeho výchovu a aby sme boli oddaní a milujúci rodičia, ktorých potrebuje. Ďalej sa k situácii nebudem vyjadrovať a vopred by som všetkým chcel poďakovať za rešpektovanie nášho súkromia.“

Pod Petrov status začali okamžite pribúdať komentáre od šokovaných fanúšikov. Väčšina z nich mu vyjadrila svoju podporu a v týchto časoch mu držia palce.

Novinári si zgustli

Ako to už býva zvykom, reakcie novinárov na seba nenechali dlho čakať. Petrova prosba o rešpektovanie súkromia bola pre nich bezvýznamná a okamžite začali pátrať po tom, čo za týmto rozvodom stojí.

Špekulácie sa Peter rozhodol vyvrátiť vo videu, ktoré zverejnil len dva dni po oznámení rozvodu. V ňom Peter vysvetľuje, prečo s takouto správou prišiel počas Tour de France.

Takisto opäť ľudí žiada, aby sa radšej venovali jeho kariére, ale jeho súkromný život by mali rešpektovať. Peter chce v prvom rade chrániť svoju rodinu a najmä syna Marlona.

Dva a pol ročné manželstvo

Veľká svadba Petra Sagana s Katarínou Smolkovou prišla v magický dátum 11. novembra 2015. Na povrch nevyplávali žiadne informácie o kríze. Práve naopak v júni 2017 na sociálnej sieti zverejnil, že bude mať potomka.

V októbri 2017 sa páru narodil syn Marlon, z ktorého sa šťastní rodičia tešia a sú odhodlaní chrániť ho aj v týchto náročných časoch.

puma, foto: facebook

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Prominenti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Superpotraviny nemusíme dovážať len spoza hraníc

Potraviny s vysokým obsahom vitamínov a minerálov označujeme pojmom superpotraviny. Množst…