Domov Komentáre POLÓNY: Podarí sa spájanie síl za skutočnú zmenu v BBSK?

POLÓNY: Podarí sa spájanie síl za skutočnú zmenu v BBSK?

0
0

Ak chceme, aby sa v našom kraji podarilo vybudovať cesty, priniesť nové pracovné miesta, rozvíjať cestovný ruch, a tak zvyšovať platy, musí skončiť amaterizmus a rodinkárstvo Lunterovcov.

Podľa predvolebných prieskumov sa to podarí, ak sa spojí čo i len malý počet kandidátov. Aktuálne o tom rokujem postupne s ostatnými spolukandidátmi, ktorí sa zapojili do volieb s cieľom vymeniť súčasné vedenie nášho kraja. Teda rokujem so všetkými, okrem Luntera.

Ľudia v Banskobystrickom kraji chcú zmenu a chcú zmenu k lepšiemu. Posledné voľby v Banskobystrickom kraji boli veľkým omylom. Po piatich rokoch sa žiaden zo sľubov župana Luntera nenaplnil.

Vidíme iba nekvalitné cesty v žalostnom stave, málo pracovných príležitostí, nevyčerpané eurofondy alebo amaterizmus a rodinkárstvo klanu Lunterovcov. Zo spoločných peňazí vyhadzujeme milióny na právnikov, na reklamné agentúry, na rôzne zbytočnosti.

Na základe aktuálnych predvolebných prieskumov je jasné, že v prípade spojenia síl, aj malého počtu kandidátov, je zmena v BBSK na dosah ruky.

Preto som zvolal rokovanie všetkých kandidátov na predsedu Banskobystrickej župy, ktorí podporujú program skutočnej zmeny v našom kraji, aby sme našli spoločnú reč a nenechali nič na náhodu.

Náš kraj si zaslúži lepšiu budúcnosť, než mu ponúkajú Lunterovci. Po piatich rokoch ich odovzdávania si moci medzi sebou je náš kraj na chvoste celého Slovenska a možno aj Európy.

Na stretnutí s mojimi spolukandidátmi sme rokovali o spájaní síl a spoločnom postupe vo voľbách tak, aby sme hneď po voľbách mohli začať realizovať potrebné zmeny v prospech ľudí.

Som presvedčený, že spoločne to zvládneme, lebo tentokrát to už nemôžeme nechať na náhodu. Náš kraj si zaslúži naozaj skutočnú zmenu.

Adrian Polóny, kandidát na predsedu BBSKNačítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…