Domov Komentáre RAŠI: Papaláš

RAŠI: Papaláš

0
0

Preferencie Borisa Kollára sú na historickom minime a môže si za to sám. Stal sa z neho najväčší papaláš a to ľudia nemajú radi. Boris totiž vodu káže a víno pije.

Boris opajcoval diplomovku. Normálne, bez hanby a hoci za to on sám kritizoval a dokonca aj odvolával bývalého predsedu parlamentu, voči sebe žiadnu zodpovednosť nevyvodil.

Potom prišiel zákaz vychádzania. Všetci sme sedeli doma, okrem Borisa. Vybral sa na výlet a vraj kamošku cestou zobral do lekárne. Človek s pochybnou minulosťou sa dnes z pozície predsedu parlamentu hrá na dobrého anjela a za peniaze nás všetkých vyváža kamošky kade tade.

Lenže, stala sa nehoda a Boris Kollár sa vážne zranil. Čo sa v aute dialo, vie len on a bývalá misska, ktorá sa s ním viezla, isté je, že sa nepripútal a zlomil si krčný stavec. Našťastie, máme veľmi šikovných lekárov a naše zdravotníctvo vie robiť divy a Borisa zachránili.

V čase, keď vďaka koronakríze je v nemocniciach zákaz návštev, ľudia umierajú opustení a dokonca matky nemôžu byť v nemocniciach so svojimi maličkými deťmi, si to Boris naopak užíval. Aby si zlepšil svoju pošramotenú povesť, prišiel za ním štáb televízie, aby v najsledovanejšej relácií venoval 10 000 eur chorému dieťaťu.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: RAŠI: Hlasujte za pád vlády

Pre Borisa je to nič a dievčatku sa vďaka tejto relácii možno podarí zachrániť život. Chvályhodné. Ale nie v čase, keď v inej nemocnici umiera žena na koronavírus a nemôže sa rozlúčiť ani so svojím manželom, ktorý leží s rovnakou diagnózou na druhej strane chodby.

A za Borisom nebola len televízia, ale aj koaliční partneri, Matovič, Sulík a Remišová, hoci sami obmedzenia pripravovali. Tvárili sa, že nevedia, že na nich platia rovnaké pravidlá ako na nás, bežných ľudí. A nielen to, za Borisom chodili aj jeho ženy a brat, minister Krajniak a ďalší, veď Boris potrebuje spoločnosť.

Jeho dámy pritom šikanovali sestričky, ktorých sa nezastal ani minister zdravotníctva, ani riaditeľ nemocnice. Veď čo si to dovolili, nepodať chudáčikovi Borisovi teplý čajík hneď, ako si zmyslí…

Toto sú dôvody, pre ktoré politická hviezda Borisa Kollára pomaly, ale isto zhasína. A to už nehovorím, že dôchodcom znížil 13. dôchodky, za ktoré pred voľbami sám hlasoval, deťom zobral bezplatné obedy a pracujúcim znížil minimálnu mzdu… Jeho totiž ľudia nezaujímajú, on je papaláš.

Richard Raši, poslanec NR SR (HLAS – sociálna demokracia)Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…