Domov Slovensko Rodinná dráma v Podunajských Biskupiciach

Rodinná dráma v Podunajských Biskupiciach

0
0

V pondelok skoro ráno došlo v jednom z rodinných domov na pokojne ulici v Bratislave k rodinnej dráme, ktorá si vyžiadala viacero ťažko zranených osôb.  Polícia vyšetruje prípad ako obzvlášť závažný zločin vraždy v štádiu pokusu a hneď na mieste aj zadržala pravdepodobného páchateľa.

Záchranné zložky boli v pondelok krátko po jednej hodine v noci privolané na Nákovnú ulicu v bratislavských Podunajských Biskupiciach.

„Ako informovala bratislavská krajská polícia, na mieste sa mali nachádzať tri ťažko zranené osoby s mnohopočetnými bodno-reznými ranami. Prípad si na mieste prevzala výjazdová skupina Odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave,“ uviedla polícia na sociálnej sieti.

Medzi zranenými sa nachádzal aj 16-ročný tínedžer. Práve on mal byť hlavným podozrivým v prípade.

Všetky osoby utrpeli početné bodné poranenia, po ošetrení boli následne prevezené do bratislavských nemocníc. Počas transportu sa nikto zo zranených nenachádzal v život ohrozujúcom stave.

Zranené osoby sa následne v nemocnici podrobili operačnému zákroku a boli umiestnené na jednotke intenzívnej starostlivosti. Žiadna z nich nebola v ohrození života.

Útočil 16-ročný mladík

Už v utorok vzniesol vyšetrovateľ obvinenie. „Vyšetrovateľ v tomto prípade obvinil 16-ročnú mladistvú osobu z obzvlášť závažného zločinu vraždy v štádiu pokusu,“ uviedla polícia.

Mladík podľa polície v pondelok v nočných hodinách spôsobil trom členom svojej rodiny bodnorezné zranenia. „Všetci sú mimo ohrozenia života,“ doplnila polícia.

V prípade preukázania viny hrozí mladíkovi trest odňatia slobody na 20, 25 rokov alebo doživotie. V prípade mladistvého páchateľa sa trest skracuje na polovicu.

Podľa medializovaných informácií 16-ročný chlapec napadol zo zatiaľ nezistených príčin svoju rodinu. Jeho mama (44) a sestra (26) mali na celom tele viacpočetné zranenia.

Otca (50) bodol mladík nožom do oblasti krku a hrudníkovej chrbtice. On sám mal poranené stehno a ruku.

red, SITA, foto: facebook/Polícia SR

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
  • Slovensko má nový pandemický plán

    Slovensko má nový pandemický plán, ktorý zabezpečuje pripravenosť krajiny na pandémiu akút…
  • Maďarské strany sa spájajú

    Je to vôbec prvé volebné obdobie, kedy nemá maďarská menšina svoje zastúpenie v slovenskom…
  • Pobabraná akcia

    Informácia o tom, ako slovenskí colníci zadržali bezmála 1500 kilogramov drogy pervitínu v…
Load More In Slovensko

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Každá piata rodina nemá rezervu ani na mesiac

Koronakríza prevetrala peňaženky Slovákov. Každá piata rodina v súčasnosti nemá rezervu už…