Domov Prominenti Ronaldinho sa usadí… s dvomi ženami

Ronaldinho sa usadí… s dvomi ženami

0
0

Brazílsky futbalista Ronaldinho šokuje. Hoci nepatrí medzi najväčšie futbalové sexsymboly, jeho život by mu mohol závidieť nejeden milovník žien.

Dvojnásobný Futbalista roka z rokov 2004 a 2005, 38-ročný Ronaldinho informoval, že už v auguste bude veľká svadba.

Veľká nebude preto, že sa na nej zúčastní veľa hostí, ale skôr preto, že je v súčasnosti a hlavne v kresťanskej Brazílii výnimočná. Rozhodol sa, že zvyšok života strávi s dvomi ženami súčasne.

Priscilla vs. Beatriz

Brazílčanky, ktoré učarovali bývalému futbalistovi sú odhodlané o všetko sa deliť. Priscillu a Beatriz nespája len láska k jednému mužovi, ale na prste im svieti rovnaký snubný prsteň.

Áno, presne tak sa Ronaldinho rozhodol riešiť situáciu, aby náhodou neuprednostnil jednu snúbenicu pred druhou. Okrem prsteňa sa obe ženy delia o spoločnú domácnosť.

Ronaldinho si ich do svojho luxusného sídla nasťahoval už v roku 2016. Spoločný život v takomto trojuholníku im zjavne vyhovuje, keď sa rozhodli pre takýto vážny krok.

Je to v Brazílii možné?

Asi si kladiete otázku, či je polygamia v Brazílii legálna. Predsa len, ide o dosť nábožensky založenú krajinu. Odpoveď je trošku zložitejšia.

Polygamia je tu síce zakázaná, napriek tomu existuje akási medzera v zákone, vďaka ktorej je možné uzatvoriť oficiálne uznanie spolužitia. Nejde teda o manželstvo v pravom slova zmysle tak, ako ho poznáme bežne.

Hoci sa v Brazílii takéto zväzky uzatvárajú čoraz častejšie, ľudia si na to stále nezvykli. Ani Ronaldinho nemôže čakať podporu od rodiny. Jeho sestra Deisi vyhlásila, že brata na svadbe nepodporí a ani ju neuznáva.

puma, foto: twitter

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Prominenti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Superpotraviny nemusíme dovážať len spoza hraníc

Potraviny s vysokým obsahom vitamínov a minerálov označujeme pojmom superpotraviny. Množst…