Domov Slovensko SaS má nového podpredsedu

SaS má nového podpredsedu

0
0

Strana Sloboda a Solidarita (SaS) má o ďalšieho podpredsedu viac. Stal sa ním štátny tajomník ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí Martin Klus, ktorého na návrh predsedu SaS Richarda Sulíka zvolila Republiková rada strany jednomyseľne.

„Martin Klus získal obrovskú dôveru medzi členmi, ktorí ho s najviac hlasmi zvolili za člena Republikovej rady. Je preto prirodzené, že mu patrí miesto aj v najužšom vedení strany.

Som rád, že členovia Republikovej rady si osvojili moje argumenty a zvolili Martina Klusa za nového podpredsedu. Teším sa na intenzívnu spoluprácu s ním v snahe posunúť našu stranu dopredu,“ povedal predseda SaS Richard Sulík.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: Elitná účasť na kongrese SaS

Novozvolený podpredseda SaS Martin Klus vníma zvolenie ako záväzok. „Je to obrovský záväzok, ktorý s pokorou prijímam. Mojou ambíciou je, aby sme boli stranou, ktorá nestratí nikdy zo zreteľa slobodu jednotlivca a bude sa držať zdravého rozumu.

Som odhodlaný pracovitosťou ale aj skúsenosťami ukázať občanom, že sme stranou, ktorú sa oplatí voliť,“ doplnil podpredseda SaS Martin Klus.

oš, foto: archív MK Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Slovensko

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

ČAPLOVIČ: Mystifikátor

Je tragédiou spoločnosti, ak sa do jej popredia dostane človek s pochybnou minulosťou. Muž…