Domov Šport Sezóna NBA má začať 22. decembra, no bez viacerých hviezd

Sezóna NBA má začať 22. decembra, no bez viacerých hviezd

0
0

Najprestížnejšia basketbalová liga sveta NBA by sa mohla rozbehnúť ešte pred Vianocami. Zástupcovia Hráčskej asociácie NBPA sa na rokovaní s majiteľmi klubov dohodli na pláne pre súťažný ročník 2020/2021.

Sezóna sa má začať 22. decembra a bude obsahovať iba 72 namiesto zvyčajných 82 zápasov základnej časti. Ročník by mal vyvrcholiť v júni v dostatočnom časovom predstihu pred začiatkom olympijských hier v Tokiu.

„O ďalších podrobnostiach je ešte potrebné rokovať, ale NBPA je presvedčená, že strany dosiahnu dohodu,“ uvádza sa vo vyhlásení hráčskej organizácie.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: Matej Tóth v októbri najlepší

Nezodpovedané zostávajú otázky týkajúce sa odmeňovania hráčov a použitia vhodného zdravotného protokolu v súvislosti s pandémiou koronavírusu.

Uvažuje sa aj o znížení nákladov v súvislosti s cestovaním tímov za súpermi, aby sa obmedzil počet kontaktov medzi hráčmi a ich bezprostredným okolím.

Dokonca sa uvažuje, že Toronto Raptors ako jediný kanadský zástupca v profilige, by nehral svoje zápasy v domovskej aréne v Toronte …Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin14
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VIDEO: Ramos v rekordnom zápase zahodil dve penalty

Dvadsaťpäťkrát bol z bieleho bodu v reprezentačnom drese neomylný a potom prišli dve zahod…