Domov Šport VIDEO: Škaredé zranenie vo Švédskom pohári

VIDEO: Škaredé zranenie vo Švédskom pohári

0
0

Zranenia patria k športu presne tak, ako k nemu patria víťazstvá či prehry. Niekedy bývajú spôsobené prílišnou únavou, niekedy zhodou viacerých nešťastných okolností a niekedy nevyberaným zákrokom súpera. Práve posledne menované bývajú najhoršie.

Na zápas švédskeho pohára medzi AIK Štokholm a Orebro domáci obranca Jesper Nyholm, hosťujúci útočník Michael Omoh, ich spoluhráči ale aj fanúšikovia nebudú spomínať v dobrom.

Nemohol uveriť, čo spôsobil

V 27. minúte štvrťfinálového súboja sa spomínaní hráči rozbehli za loptou, pričom pri vzájomnom strete Omoh pristúpil nohu protihráča a keďže Nyholm bol stále v pohybe, noha sa mu v členku zlomila.

Keď Nigérijčan Omoh videl, čo spôsobil chytil si neveriacky hlavu a dosť dlhú chvíľu to rozdychával. O domáceho obrancu sa medzičasom už starali zdravotníci. Jeho členok ostal vykrivený na stranu a spôsoboval mu očividne veľkú bolesť.

POZOR! Zábery nie sú vhodné pre citlivejšie povahy

Popriali si šťastie a potom toto…

Omoh sa snažil ospravedlniť štokholmskému obrancovi ešte na ihrisku počas toho ako ho odnášali na nositkách. „Mal veľké bolesti, ale napriek tomu sa ma snažil povzbudiť, že to nebola moja vina. Cítim sa však strašne.

Sme kamaráti, aj pred zápasom sme sa rozprávali a popriali sme si veľa šťastia. Nanešťastie, bol som to práve ja, kto mu ublížil.“ Omoh dostal za zákrok červenú kartu, ako sám povedal, keby aj dostal žltú, nechal by sa vystriedať.

„Zápas som už nedopozeral. Nemohol som. Bol som z toho úplne mimo,“ povedal zronený futbalista, ktorý vie, že akokoľvek ho celá situácia mrzí, nič už nezmení to, že pre Nyholma táto sezóna nadobro skončila a bude rád, keď sa po ťažkom zranení neskončí aj jeho kariéra.

max, foto: printscreen, video: youtube

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VIDEO: Slota proti Dankovi

Vskutku nečakaný návrat do politického života učinil začiatkom týždňa bývalý predseda SNS …