Domov Šport VIDEO: Škriniar vlastencom proti Hamšíkovi

0
0

Slovenský futbalista Interu Miláno Milan Škriniar si v zápase 35. kola talianskej Série A pripísal na konto vlastný gól, ktorý môže znamenať, že Hamšík sa vytúženého talianskeho titulu nedočká ani v tejto sezóne.

Inter Miláno totiž na domácom ihrisku privítal Juventus Turín, ktorý môže získať trofej už po siedmykrát po sebe. Ten ťahal v zápase ešte v 86. minúte za kratší koniec, keď prehrával 1:2.

V 87. minúte však prišiel spomínaný moment, keď si slovenský obranca Škriniar nešťastne zrazil loptu do vlastnej siete a keď v 89. minúte hostia opäť skórovali, veľký obrat bol na svete.

Navyše, najväčší konkurent Juventusu na titul Hamšíkov SSC Neapol absolútne nezvládol svoj zápas na trávniku Fiorentiny, keď jej podľahol 0:3 a tri kolá pred koncom súťaže stráca v boji o titul už 4 body.

Škriniarov gól si môžete pozrieť na videu od času 4:50