Domov Slovensko VIDEO: Slota proti Dankovi

VIDEO: Slota proti Dankovi

0
0

Vskutku nečakaný návrat do politického života učinil začiatkom týždňa bývalý predseda SNS Ján Slota. Vo svojom videu adresovanom voličom a členom strany SNS ich prosí, aby túto stranu nevolili.

Je to už nejaký ten piatok, čo sa Ján Slota stiahol z politiky. Jeho miesto na čele SNS zaujal Andrej Danko, ktorý po štvorročnej odmlke vrátil stranu do parlamentu a aj do vlády. A práve jeho činnosť v nej sa bývalému prvému mužovi národniarov nepáči.

„Chcem zdôrazniť, že ako dlhodobý predseda Slovenskej národnej strany som zhrozený nad situáciou SNS pod vedením kapitána Danku a jeho blízkych, ktorých absolútne nepoznám a ktorí za mojich čias ani nevedeli, že nejaká SNS existovala,“ začal svoj príhovor k verejnosti Slota.

Podľa neho títo ľudia totiž nepredstavujú to vlastenecké a kresťanské, ktoré bolo základom SNS.

„Pevne verím, že drvivá väčšina členov SNS je tiež rozhorčená nad konaním kapitána Danku, ktorý pomaličky hádam spáva s pánom Bugárom a dovolil aj cez ministerstvo, ktoré riadi SNS, zdevastovať školstvo na južnom Slovensku, kde pomaličky slovenské deti musia navštevovať maďarské školy, kde pán premiér Maďarskej republiky Orbán „válí“ obrovské milióny do samosprávy na južnom Slovensku a de facto južné Slovensko je už pod správou Maďarska.“

Toto podľa bývalého predsedu národniarov treba zastaviť a odporúča aj poctivým členom SNS, aby svoju stranu nevolili.

„Ja som presvedčený, hlboko presvedčený, že jediný predstaviteľ, ktorý je ešte nosičom toho vlastenectva a kresťanských hodnôt je pán Štefan Harabin,“ zakončil Ján Slota svoje video s odporúčaním voliť práve Harabina, aby to národné a vlastenecké zvíťazilo a aby sa zastavilo to liberálne šialenstvo.

ano, foto: printscreen, video: youtube

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Slovensko

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

75 rokov budovania mieru a bezpečnosti vo svete

24. októbra si svet pripomína Deň OSN. Ten má symbolizovať historický okamih, kedy do plat…