Domov Šport Slovan chce byť vzorom a bezkonkurenčne najlepším

Slovan chce byť vzorom a bezkonkurenčne najlepším

0
0

Noví akcionári hokejového klubu HC Slovan Bratislava chcú v priebehu niekoľkých rokov urobiť z tímu bezkonkurenčne najlepší na Slovensku. Ak sa im to podarí, nevylučujú odchod klubu do zahraničnej ligy. V dosiahnutí tohto cieľa má prispieť aj prepracovaná práca s mládežou.

S hokejovým Slovanom sa v poslednom čase spájajú najmä dlhy voči partnerom i hráčom. Teraz však prichádza nový majiteľ, ktorý sľubuje vrátiť klub na výslnie.

Najmilovanejší i najnenávidenejší

Noví akcionári Slovana Rudolf Hrubý a Pavol Hofstädter sa spoločne s poradcom a hlavným koordinátorom Marošom Krajčim a marketingovým riaditeľom Milanom Vajdom posadili pred verejnosť, aby ozrejmili svoje plány s jedným z najslávnejších slovenských hokejových klubov.

„Slovan je najslávnejší, najmilovanejší aj najnenávidenejší slovenský klub. Keď sme sa rozhodli investovať do Slovana pozerali sme sa naň z celkového hľadiska. Slovenský hokej potrebuje nové impulzy tak, aby uspel na medzinárodnej úrovni.

Slovan sa nám teda zdal ako klub, ktorý môže zmeniť myslenie slovenského hokeja. Máme jasnú predstavu, čo chceme dosiahnuť. Vždy budeme chcieť titul a pôjdeme si za ním,“ uviedol Rudolf Hrubý.

Prostredníctvom mládeže chce Slovan do troch rokov získavať hráčov pripravených pre A-tím.Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Koment 31-32/2022: Okrem slniečka nám podkurujú aj politici

Toto leto je poriadne horúce. A to nehovoríme len o vonkajšej teplote. Poriadne sa potíme …