Domov Šport Slovan zvýšil náskok, Trenčín bude hrať o titul

Slovan zvýšil náskok, Trenčín bude hrať o titul

0
0

Cez víkend sa v najvyššej slovenskej futbalovej súťaži odohralo posledné 22. kolo základnej časti. Najlepších 6 tímov tabuľky bude v nadstavbe bojovať o titul, spodná šestica tímov bude bojovať o záchranu medzi slovenskou futbalovou elitou.

V šlágri posledného kola základnej časti Fortuna ligy uspeli futbalisti Slovana Bratislava, ktorí si v dueli dvoch najlepších tímov poradili s DAC 1904 Dunajská Streda 3:1. V tabuľke tak majú pred svojím hlavným prenasledovateľom náskok už desiatich bodov.

Účasť v skupine o 1.-6. miesto si postrážil Trenčín, ktorý zvíťazil nad Trnavou 2:0. Vyhral tak už tretí duel v sérii. Teoretickú šancu na účasť v skupine o titul mali aj Ružomberčania, no prehrali v Žiline 2:3…