Domov Šport Strelil hetrik, no VAR mu neuznal ani jeden gól

Strelil hetrik, no VAR mu neuznal ani jeden gól

0
0

Futbalistom VfB Stuttgart sa v druhej najvyššej nemeckej súťaži nedarí, po zostupe im chýbajú góly kanoniera Maria Gómeza. Až do nedele, kedy sa presadil až trikrát. Malo to však chybu krásy, ani jeden z gólov mu neuznali.

Niekdajší nemecký reprezentačný útočník Mario Gómez strelecky mlčal od júla, ale v nedeľňajšom 15. kole II. bundesligy na ihrisku SV Sandhausen opäť ukázal svoje zakončovateľské kvality.

Do čierneho sa trafil trikrát, keď najmä druhý zásah, zakončený nožničkami, bol výstavný. O hetrik ho však pripravil VAR. Vo všetkých troch prípadoch mu hlavný arbiter Harm Osmer na ihrisku povedal, že len pár centimetrov svojho tela mal v postavení mimo hry.

Útočník VfB spochybnil, či takéto rozhodnutia na hrane s kamerami umiestnenými najmä na malých štadiónoch, ako je ten v Sandhausene, sa dajú skutočne urobiť bez pochybností.

Podľa Gómeza rozhodcovia na ploche za to nemôžu. On sám je však rád, že prevažnú časť kariéry má už za sebou. „Ešteže nemusím za týchto okolností hrať ďalších desať rokov,“ povedal nahnevaný útočník po zápase a pokračoval:

„Bol som priaznivcom tohto systému, pretože som si myslel, že to bude spravodlivé, ale pre nás útočníkov je to jedna katastrofa. Ako je to momentálne nastavené, tak je to jednoducho na hovno.“

Jeho tím napokon prehral 1:2 napriek tomu, že nebol slabším tímom. Utrpel už piatu prehru, z toho tretiu na ihriskách súperov za sebou.

red, SITA, foto: printscreen

Načítať ďalšie súvisiace články
  • HEGER: Mýtny tender: vážny dôvod na basu

    Mýto, ktorým žilo Slovensko posledné dni, je veľkou kauzou šéfov Smeru predsedu Roberta Fi…
  • Duda mení pôsobisko

    Ondrej Duda sa po viac než troch rokoch strávených v nemeckej Bundeslige sťahuje na Britsk…
  • Počet dôchodcov rastie

    Počet dôchodcov na Slovensku z roka na rok stúpa. Ku koncu minulého roka evidovala Sociáln…
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

HEGER: Mýtny tender: vážny dôvod na basu

Mýto, ktorým žilo Slovensko posledné dni, je veľkou kauzou šéfov Smeru predsedu Roberta Fi…