Domov Šport Stý gól v PL poslal Ronaldo do neba

Stý gól v PL poslal Ronaldo do neba

0
0

Portugalský futbalista Cristiano Ronaldo oznámil minulý týždeň na sociálnych sieťach smutnú správu, že jedno z jeho novonarodených dvojičiek neprežilo. Po návrate na trávnik sa dočkal stého gólu v Premier League, ktorý poslal do neba.

Jeden z najlepších futbalistov histórie sa mal stať už šesťnásobným otcom. S partnerkou Georginou Rodriguezovou v októbri minulého roka oznámili novinu, že čakajú dvojičky.

Okrem toho majú spolu aj štvorročnú dcéru. Jeho 11-ročného syna Cristiana jr. a štvorročné dvojčatá Evu a Matea vynosila náhradná matka.

Z dvojičiek, ktoré mali prísť na svet v apríli tohto roka, však prežilo len dievčatko. „S hlbokým žiaľom vám musíme oznámiť úmrtie nášho syna. Je to najväčšia bolesť, akú môže rodič zažiť,“ napísal Ronaldo na sociálnu sieť.

„Iba narodenie našej dcéry nám dáva silu prežiť túto chvíľu s nádejou a šťastím. Chceme sa poďakovať lekárom a zdravotným sestrám za ich starostlivosť a podporu.

Sme zdrvení a prosíme všetkých o rešpektovanie súkromia v tomto ťažkom období. Zlatíčko, si náš anjel. Vždy ťa budeme milovať,“ poslal Ronaldo odkaz do neba svojmu synčekovi…Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Deň, keď Little boy zničil Hirošimu

6. augusta uplynie 77 rokov od prvého použitia nukleárnej zbrane armádou USA. Tú využili p…