Domov Prominenti Thomas Puskailer prežíva najkrajšie obdobie v živote

Thomas Puskailer prežíva najkrajšie obdobie v živote

0
0

Spevák Thomas Puskailer je šťastným oteckom. S manželkou Abbie sa tešia z prírastku, vďaka ktorému je ich rodina konečne kompletná.

Ich rodina sa rozrástla 10. januára 2018. Práve vtedy sa im narodil synček, ktorému dali meno Noah Benjamin. So skvelou správou sa Thomas pochválil na sociálnej sieti.

Thomas nešetril slovami dojatia a nadšenia. Ako sám napísal, Benjamin sa narodil o 9:21 s váhou 3 630 gramov a 48 centimetrov. Synček a aj novopečená mamička sú podľa jeho slov v úplnom poriadku.

Stále blízko fanúšikom

To, že Thomas zdieľa každú úžasnú správu so svojimi fanúšikmi nás presvedčil už vtedy, keď svetu oznámil, že ich rodina sa rozrastie. Vtedy však nevedel, či jeho dieťa bude chlapec alebo dievčatko a ani to, či to bude vianočný alebo novoročný darček.

O tom, či sa jeho rodina bude ďalej rozrastať, ešte spevák neinformoval. Ak sa však v jeho živote zomelie niečo nové, bezpochyby o tom bude svojich fanúšikov informovať prostredníctvom nových fotiek či príspevkov.

Abbie a Thomas Puskailerovci

Thomas a Abbie uzavreli manželstvo už v septembri roku 2011. Už vtedy pár avízoval, že dieťa ešte neplánuje. Až po viac ako šiestich rokoch sa rodina rozrástla na troch členov a slovenský spevák holandského pôvodu ani náhodou neskrýva šťastie a obrovské dojatie.

puma, foto: facebook

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Prominenti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Superpotraviny nemusíme dovážať len spoza hraníc

Potraviny s vysokým obsahom vitamínov a minerálov označujeme pojmom superpotraviny. Množst…