Domov Šport Tragické výkony Nitry si odniesol tréner

Tragické výkony Nitry si odniesol tréner

0
0

13. kolo Fortuna ligy bolo posledným pre lodivoda FC Nitra, ktorá spoločne s nováčikom z Pohronia uzatvára tabuľku. O neuveriteľných 25 bodov viac má v nej vedúci Slovan, ktorý si plný počet bodov priniesol aj z východného Slovenska.

Nitrianski futbalisti vstúpili do novej sezóne neuveriteľne zle, keď svoju formu nevedeli nájsť ani v 13 zápasoch. Po nich nemôže vládnuť pod Zoborom spokojnosť, veď Nitrania získali len 7 bodov, za dve víťazstvá a jednu remízu.

Krk trénerovi Mariánovi Süttöovi zlomil víkendový zápas v Zlatých Moravciach, kde boli hostia jasne horším tímom a zaslúžene prehrali, pričom opäť neskórovali.

V tomto smere sú najhorším tímom Fortuna ligy, keď v 13 zápasoch dali len 11 gólov. Len o skóre je za nimi nováčik FK Pohronie, ktorý tentoraz podľahol Dunajskej Strede.

Tak ako Dunajskostredčania, ani Žilinčania a Slovanisti nezaváhali, a tak sa na čele tabuľky nič nemení. Za týmito prvými tromi tímami sa už vytvára väčší odstup.

Zaujímavý je stred tabuľky, kde tímy na 5. až 10. mieste delia len 4 body. V tejto časti tabuľky naplno bodovala len Sereď, ktorá si poradila so Senicou.

Keďže si Ružomberok s Trenčínom body podelili, Trnava po strate všetkých bodov klesla len o jednu priečku za Zlaté Moravce.

sam, foto: SITA

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

8. Tiger Woods (62,3 milióna USD, golf)

Po dvoch quarterbackoch amerického futbalu presedláme na predsa len jemnejší šport. Osmičk…