Domov Šport Trump urazil Jamesa, Melánia sa od neho dištancovala

Trump urazil Jamesa, Melánia sa od neho dištancovala

0
0

Tak, ako postoj k americkému prezidentovi Donaldovi Trumpovi rozdeľuje americkú verejnosť, tak rozdeľuje aj tú športovú. Už počas prezidentských volieb sa množstvo špičkových športovcov obrátilo proti Trumpovi a svoj názor nezmenili ani po voľbách. A zdá sa, že prezidentovi sa to nepáči. Vo svojej reakcii na jednu z najväčších športových hviezd však teraz prestrelil.

LeBron James je nepochybne najlepším basketbalistom súčasnosti. Mnohí ho však neobdivujú len kvôli jeho basketbalovým schopnostiam. LeBron vyrastal v neúplnej rodine a jeho matka Gloria to nemala jednoduché.

O to viac si dnes najjagavejšia hviezda NBA uvedomuje, že šancu by mal dostať každý. A on ju ponúka. Je o ňom známe, že dáva veľké milióny zo svojich príjmov na výchovu mládeže a na charitu.

Práve v ostatných dňoch otvoril vo svojom rodnom meste Akron školu pre „problémovú“ mládež. Pri tej príležitosti robil rozhovor pre CNN, v ktorom sa okrem iného zmienil aj o tom, že prezident Trump rozdeľuje šport.

Donald Trump na to reagoval po svojom. „S LeBronom Jamesom práve urobil rozhovor najhlúpejší muž v televízii Don Lemon. Spravil z LeBrona múdreho, čo nie je jednoduché. Mám rád Mikea (odkaz na Michaela Jordana, pozn. redakcie),“ napísal Trump na svoj Twitter.

Jeho slová s nevôľou prijali milióny basketbalových fanúšikov po celom svete, ale aj jeho manželka Melánia. Tá sa od výroku svojho muža dištancovala.

sam, foto: SITA

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Zápas hviezd NBA ovládol tím okolo LeBrona Jamesa

Najväčšie hviezdy zámorskej basketbalovej súťaže sa cez víkend koncentrovali v Chicagu. Pr…