Domov Prominenti Vianoce svetových celebrít

Vianoce svetových celebrít

0
0

Vianoce sú obdobím, ktoré ľudia trávia v kruhu svojich najbližších. Spoločne zabúdajú na problémy a pracovný zhon a užívajú si najkrajšie sviatky roku. Podobne ich trávili aj svetové celebrity, ktoré sa na sociálnych sieťach s fanúšikmi podelili o to, ako sviatky trávia oni.

Anglický futbalista a sexsymbol David Beckham na sociálnej sieti zverejnil fotku, z ktorej je jasné, že si vianočný čas poriadne užíval.

Okrem fotky, na ktorej sa ukázal v sobích parohoch zverejnil aj video, v ktorom hovorí o tom, ako trávil Vianoce v detstve a zdôraznil, že aj dnes sú pre neho vianočné sviatky hlavne o rodine a tradíciách.

Aj americká herečka a speváčka Jennifer Lopez prežívala vianočné sviatky v kruhu najbližších. Na sociálnej sieti zverejnila album fotiek, v ktorom priblížila to, ako Vianoce strávila jej rodina.

Okrem varenia tradičných jedál, rozbaľovania darčekov a sledovania vianočných programov si neodpustila ani romantický bozk pod vianočným stromčekom s jej láskou Alexom Rodriguezom.

Mladá rebelská speváčka Miley Cyrus bude na tieto Vianoce spomínať ešte veľmi dlho. S priateľom a austrálskym hercom Liamom Hemsworthom totiž zverejnili fotky a video, z ktorého je jasné, že sa deň pred Štedrým dňom zosobášili. Lepší spôsob, ako osláviť Vianoce, si už asi vybrať ani nemohli.

Vianoce po boku svojej drahej oslavoval aj bývalý najsilnejší muž sveta Barack Obama, ktorý je v kontakte so svojimi fanúšikmi prostredníctvom sociálnych sietí neustále. Takto pod imelom vybozkával bývalú prvú dámu Michelle a zaželal veselé Vianoce všetkým.

Aj basketbalový miláčik LeBron James trávil Vianoce v kruhu najbližšej rodiny. Spoločnosť mu robila manželka, 14-ročný syn LeBron, ktorý je vychádzajúcou basketbalovou hviezdou, 11-ročný syn Bryce Maximus a najmladšia 4-ročná dcérka Zhuri. 34-ročný basketbalista zverejnil takúto fotku „James Gangu“ – ako svoju rodinu nazýva.

Prostredníctvom sociálnej sieti sa ľuďom prihovorila aj britská kráľovná Alžbeta II., ktorá aj napriek pokročilému veku rada využíva moderné technológie, aby sa priblížila k ľuďom.

V popise pri svojej vianočnej fotke písala o hektickom roku, ktorý jej rodina prežila. Okrem dvoch svadieb a dvoch prírastkov do kráľovskej rodiny sa teší aj na ďalšie pravnúča od svojho vnuka princa Harryho.

Aj anglický ryšavý spevák Ed Sheeran si Vianoce poriadne užil. Okrem fotky pri vianočnom stromčeku, ktorý nechýbal ani v jeho domácnosti, zverejnil aj fotku, v ktorej prosí Santu, aby sa zastavil aj u neho a niečo mu nadelil.

Chorvátsky futbalista a najlepší hráč roku 2018 Luka Modrič si počas Vianoc urobil voľno, aby ich mohol stráviť so svojou peknou rodinou. Aj oni sa pri vianočnom stromčeku vyfotili v rovnakom oblečení, aby mohol Luka svojim fanúšikom popriať pekné sviatky.

S bláznivou vianočnou rodinnou fotkou sa pochválil aj slávny herec Will Smith, ktorý si takto užíval Vianoce. Uletené klobúky, oblečenie a veselá rodina, s ktorou zaželal herec fanúšikom „Šťastné a veselé“.

Vianoce si užila aj speváčka Mariah Carey, v repertoári ktorej nájdete hneď niekoľko obľúbených vianočných hitov. S takouto vianočnou fotkou sa veru nemôže pochváliť hocikto.

puma, foto: facebook, instagram

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Prominenti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

8. Tiger Woods (62,3 milióna USD, golf)

Po dvoch quarterbackoch amerického futbalu presedláme na predsa len jemnejší šport. Osmičk…