Domov Slovensko Vianočné stromčeky a divina z vojenských lesov potešia viac ako sto centier pre deti a rodiny

Vianočné stromčeky a divina z vojenských lesov potešia viac ako sto centier pre deti a rodiny

0
0

V centrách pre deti a rodiny po celom Slovensku budú počas Vianoc robiť radosť živé vianočné stromčeky z vojenských lesov. Ide o tradíciu, ku ktorej tento rok štátny podnik VLM SR pribalí aj balíčky diviny.

Prvé z darov odovzdal riaditeľ Vojenských lesov a majetkov SR Ján Jurica centrám v Bratislave.

„Som veľmi rád, že môžeme aj tento rok opäť pomôcť detským domovom v rámci celého Slovenska. Pripravili sme pre nich 156 vianočných stromčekov a 105 malých balíčkov zveriny z našich vojenských lesov a veríme, že aspoň trochu spríjemníme deťom v domovoch vianočné sviatky,“ povedal.

„Táto myšlienka vznikla pri jednej z mojich návštev vo vojenských lesoch pri prerezávkach v mladých lesných porastoch a som veľmi rád, že tieto krásne a voňavé stromčeky budú opäť robiť radosť deťom a rodinám počas najkrajších sviatkov v roku,“ povedal minister obrany Jaroslav Naď.

Dary z vojenských lesov

Darované vianočné stromčeky, ako aj vysoko kvalitná divina pochádzajú z lesov, ktoré Ministerstvo obrany SR obhospodaruje prostredníctvom svojho štátneho podniku Vojenské lesy a majetky SR. Jeho zamestnanci v nasledujúcich dňoch dopravia produkty vojenských lesov priamo do všetkých obdarovaných centier.

red, mo, foto: facebook  Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Slovensko

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

NAĎ: Ďalší IDEB úspešne za nami

Bratislava minulý týždeň uvítala už 9. ročník medzinárodného obranného veľtrhu IDEB 2022. …