Domov Prominenti Viktorova úprimná spoveď: Dieťa bude, keď budú spermie

Viktorova úprimná spoveď: Dieťa bude, keď budú spermie

0
0

Prominentný pár Viktor Vincze a Adela Banášová potvrdili svoju lásku svadbou v lete tohto roku po ani nie roku randenia. Keďže slávna moderátorka má už vek na to, aby sa stala mamou, otázky na prípadného potomka manželského páru sa množili.

Pravdepodobne až natoľko, že to sympatickej dvojici už bolo veľmi nepríjemné, a to najmä preto, že aj manželia Vinczeoví mali z toho hlavu v smútku.

Viktor to už nevydržal a cez sociálne siete napísal tvrdý, ale pravdivý odkaz všetkým, ktorí by čo len pomysleli sa ich na túto osobnú vec stále pýtať.

Problém mám ja

„KEDY BUDEME MAŤ DETI? KEĎ BUDEM MAŤ SPERMIE,“ tak znela prvá veta na Viktorom profile na sociálnej sieti, ktorou povedal viac než dosť.

Avšak vo svojej spovedi pokračoval a prezradil, že je to práve on, kto má problém. „Problém otehotnieť pritom nie je ženský problém. Je to problém párov. A stále častejšie ho treba riešiť na strane muža. Toto je aj náš prípad.“

Napriek tomu, že Viktor je mladý zdravý muž, jeho telo produkuje trikrát menej spermií ako je hraničné minimum. Na otázku prečo, nevedia odpovedať ani lekári.

Populačný problém

Aj keď Viktor chcel týmto statusom v prvom rade ochrániť svoju manželku Adelu od otázok, ktoré musia byť pre ňu zaručene nepríjemné, poukázal aj na problém, ktorý je v našej spoločnosti stále častejší.

Stále viac a viac mladých a inak úplne zdravých ľudí má problém otehotnieť prirodzenou cestou.

„Plodnosť mužov je na tom vraj naozaj zle. Bývalý hlavný odborník ministerstva zdravotníctva pre reprodukčnú medicínu Markíze povedal, že v čase, keď on končil medicínu, našli v jednom mililitri ejakulátu 120 miliónov spermií. Dnes je rád, ak ich nájdu 15 miliónov na mililiter. O 87 percent menej,“ píše mladý markizácky redaktor.

Zamyslite sa, čo sa pýtate

Napokon len dodáva, že v dnešnom svete, keď je už čoraz väčší problém nájsť pár, ktorý bez útrap a pomoci lekárov splodí dieťa, mali by sme sa zamyslieť prv ako niekomu položíme tú najcitlivejšiu otázku.

„V každom prípade, ak sa najbližšie budete chcieť spýtať niekoho, kedy už bude mať dieťa, spomeňte si na tento príbeh. A zvážte, či by nebolo lepšie sa už nepýtať, najlepšie ani žien, ani mužov.“

Viktorovi vyjadrujeme obdiv za to, že takto úprimne dokázal popísať veľmi citlivý a chúlostivý problém.

Adele a Viktorovi Vinczeovým prajeme veľa šťastia.

ano, foto: facebook

  • Mladomanželia Adela a Viktor Vinczeoví!

    V sobotu sa uskutočnila najsledovanejšia svadba tohto roka. Svoje áno si povedali Adela Ba…
Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Prominenti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…