Domov Komentáre VISKUPIČ: Vodca Slovenska, Igor Matovič

VISKUPIČ: Vodca Slovenska, Igor Matovič

0
0

Rozhodnutie hnutia OĽaNO o tom, že Igor Matovič zostane ministrom financií aj po uplynutí ultimáta strany SaS, je potvrdením, že hnutie je stranou jedného jediného muža.

Stranou, kde iné názory nie sú vítané, kde všetci bezducho veria svojmu lídrovi a bezbreho ho podporujú v nezmyselných nápadoch, aj keď zrejme tušia, že Slovensku len škodia.

Predstavitelia OĽaNO to potvrdili svojím minulotýždňovým rozhodnutím o tom, že Igor Matovič o svoj ministerský flek nepríde, a to aj napriek tomu, že o jeho odbornosti pochybujú politici, odborníci, umelci, občania, voliči, takmer všetci.

Jeho ego je dôležitejšie ako úspech, prosperita a rozvoj Slovenska. A napokon, dôležitejšie ako riešenie všetkých kríz, ktorým aktuálne čelíme nielen my, ale celý svet.

Igor Matovič si urobil z rezortu financií pieskovisko a z verejných financií plastové hračky. Pritom ide o jedno z najdôležitejších ministerstiev, na ktorom si treba kroky niekoľkokrát prepočítať, kým vstúpia do praxe.

Dlhodobo jeho nápady kritizujeme, navrhujeme lepšie riešenia, poukazujeme na to, že rozvracia verejné financie, čo bude mať pre Slovensko ďalekosiahle následky. Rozhodnutie teda padlo.

Slovensko veľmi pravdepodobne príde o štyroch kvalitných ministrov, ktorí počas svojho pôsobenia v rezortoch urobili pre Slovensko veľmi veľa práce.

Lenže ani to evidentne nestačí na to, aby si ľudia v OĽaNO uvedomili, že jedna stolička ministra je oveľa menej ako štyri ďalšie. A to hovoríme o ministrovi, ktorý naozaj nič dobré Slovensku neprináša.

Krajine tak bude vládnuť menšinový kabinet s podporou fašistov, návrat Roberta Fica je blízko a občania sa budú prizerať, ako sú nimi zarobené peniaze vyhadzované na ďalšie megalomanské nápady tieňového šéfa celej vlády. Veľká škoda.

Minulotýždňová tlačová beseda s názvom „Prosím Vás, neklamme“ trefne vystihuje pôsobenie Igora Matoviča. JA poviem, čo chcem. Vy nepochybujte a nepýtajte sa… ale poslušne hlásajte MOJU pravdu do sveta.

Marián Viskupič, poslanec NR SR za SaS a predseda Výboru pre financie a rozpočetNačítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…