Domov Šport Vlhová sa exhibíciou rozlúčila so sezónou

Vlhová sa exhibíciou rozlúčila so sezónou

0
0

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová sa poslednýkrát v tejto sezóne postavila na lyže. V Jasnej sa počas skvelej exhibície poďakovala svojim fanúšikom ale aj svojim najbližším, s ktorými si zmerala sily na svahu.

Petra Vlhová má za sebou najúspešnejšiu sezónu svojej kariéry. Minulý víkend v Jasnej však nešlo o medaily a o pódiové umiestnenia, ale o zábavu.

Trať paralelného slalomu nebola tentoraz určená zápoleniu svetových lyžiarskych hviezd ale predovšetkým členom najbližšiemu tímu a rodine Petry Vlhovej.

Zasúťažiť s Peťou v paralelnom slalome si tak mohol jej otec, fanúšikovia či masér, s ktorým Peťa prišla do cieľa na jednej lyži. Zaujal však aj iný duel.

So slovenským motocyklovým reprezentantom Ivanom Jakešom si Peťa zmerala sily na snežných skútroch. Po exhibičných jazdách už prišla na rad autogramiáda našej špičkovej lyžiarky.

Majsterka sveta v obrovskom slalome si už dnes užíva oddych na exotickej dovolenke. Za sezónu, v ktorej nazbierala 14 pódiových umiestnení v pretekoch Svetového pohára a priniesla domov aj kompletnú medailovú zbierku z majstrovstiev sveta, si to bezpochyby zaslúži.

max, foto: facebook

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Odsúdený Andruskó: Vražda Kuciaka bola na pokyn Kočnera

Právoplatne odsúdený Zoltán Andruskó, ktorý koncom roka uzavrel so Špecializovaným trestný…