Domov Šport Vo Fortuna lige „zaujali“ rozhodcovia

Vo Fortuna lige „zaujali“ rozhodcovia

0
0

Slovenská najvyššia futbalová liga pokračovala cez víkend druhým kolom. V ňom zaujali svojimi diskutabilnými výkonmi najmä rozhodcovia. Na nich majú ťažké srdce najmä Trenčín a Zlaté Moravce.

Žilina, Slovan, Trnava a Dunajská Streda potvrdili role favoritov. Trnava síce so Zlatými Moravcami vyhrala najtesnejším rozdielom, avšak tri body sa rátajú.

Zlaté Moravce však už podali oficiálny protest na výkon hlavného arbitra Somolániho. Jediný gól zápasu totiž padol z pokutového kopu, ktorý si podľa predstaviteľov zlatomoraveckého klubu rozhodca vymyslel.

Ďalším sporným zápasom mal byť duel Trenčína s Ružomberkom, ktorý futbalisti spod hradu Matúša Čáka šokujúco prehrali rozdielom triedy 1:4.

Hlavný rozhodca Boris Marhefka totiž Trenčanom vylúčil dvoch hráčov, trénera vykázal na tribúnu a odpískal proti nim aj pokutový kop. „Niečo je za tým a ja zistím čo. Toto nesúvisí s futbalom.

Možno mu niekde zaplatili, ja neviem. Toto nie je normálne, nikdy som to nevidel,“ povedal po zápase nahnevaný kouč Trenčína Ricardo Moniz.

Historický zápas sa hral v Seredi. Tá si v druhom vystúpení v najvyššej futbalovej súťaži pripísala svoje prvé víťazstvo a dokonca sa v priebežnej tabuľke na chvíľu vyhupla aj na prvé miesto.

ano, foto: SITA

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VIDEO: Čo asi z neho bude?

Niektorí z nás rozmýšľajú o svojom osudovom povolaní takmer celý život a aj tak ho napokon…