Domov Šport Weiss sa vrátil domov, a hneď získal titul

Weiss sa vrátil domov, a hneď získal titul

0
0

Len v utorok minulý týždeň oznámil futbalový Slovan, že miesto po odvolanom trénerovi Darkovi Milaničovi zaujme Vladimír Weiss st. Ten v stredu viedol prvý tréning vo svojom staronovom pôsobisku a už v sobotu sa tešil aj z prvej trofeje.

Weiss st. trénoval Slovan aj v sezóne 2011/2012 a priviedol ho do skupinovej fázy Európskej ligy. Potom zamieril do Kazachstanu, kde trénoval Kajrat Almaty.

Uplynulé štyri roky pôsobil na lavičke gruzínskej reprezentácie, na ktorej skončil v novembri 2020. Prenikol s ňou až do finále baráže o EURO 2020. „Prišiel som domov a vrátil som sa do klubu, z ktorého som už raz odišiel. V tom čase to nebolo ideálne.

Ale tu žije história a človek sa učí z chýb. Mal som voľno a čakal som, čo bude. Teraz sedím tu a dohodli sme sa na dlhodobej spolupráci, viem, do čoho idem. O to väčšia to bude zodpovednosť, ale aj česť.

Viem, aký bude psychický tlak, výzvy, tlak od fanúšikov. Mám veľa priateľov, ale aj nepriateľov. Ja sa svojou prácou budem snažiť dokázať, že ju viem robiť,“ uviedol 56-ročný tréner na prvej tlačovej konferencii po príchode do klubu…Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Mračnová dostala cenu Laurel

Európske olympijské výbory (EOV) ocenili čestnú členku Slovenského olympijského a športové…