Domov Šport Žilina dobehla Slovan, Nitra beznádejná

Žilina dobehla Slovan, Nitra beznádejná

0
0

11. kolo Fortuna ligy prinieslo najmä šláger v Trnave, kam zavítali Dunajskostredčania. Žilina sa vrátila na víťaznú vlnu, čo jej pomohlo sa bodovo dotiahnuť na Slovan, ktorý zachraňoval v závere zápasu v Ružomberku aspoň remízu.

V sobotu pútal najviac pozornosti duel na štadióne Antona Malatinského v Trnave, kam si prišli po body Dunajskostredčania, ktorí sa ujali vedenia hneď v úvode stretnutia.

Lovat síce po prestávke vyrovnal, no posledné slovo mali hostia. Zaujímavo vyznieva zápis zo zápasu v Žiline. Jediný gól padol hneď v 1. minúte a Šošoni ním tesne porazili Sereď.

Na svoje si prišla Senica v Nitre, kde zvíťazila rozdielom triedy 1:4, pričom zaujímavosťou je, že o všetky góly sa postarali hostia. Nitra sa touto prehrou dostala na posledné miesto v tabuľke, keďže Pohronie získalo doma ďalší bodík za remízu s Michalovcami.

Nitra i Pohronie beznádejne uzatvárajú tabuľku, keďže sa Senici od nich podarilo bodovo odpútať. V nedeľu sa misky váh v zápase Trenčína so Zlatými Moravcami prelievali raz na jednu raz na druhú stranu, aby z toho bola napokon spravodlivá remíza.

Bratislavský Slovan nastúpil na trávnik v Ružomberku v oklieštenej zostave, keďže tréner Kozák sa rozhodol šetriť posily pre zápasy Európskej ligy.

Keďže sa zápas nevyvíjal v prospech belasých, v druhom polčase naskočili do zápasu aj najväčšie hviezdy Holman, Moha a Šporar, pričom posledný menovaný v závere „aspoň“ vyrovnal na 1:1.

ano, foto: SITA

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Superpotraviny nemusíme dovážať len spoza hraníc

Potraviny s vysokým obsahom vitamínov a minerálov označujeme pojmom superpotraviny. Množst…