Domov Šport Žilina sa s Európou rozlúčila vysokými prehrami

Žilina sa s Európou rozlúčila vysokými prehrami

0
0

Futbalisti MŠK Žilina sa neprebojovali do skupinovej fázy prvého ročníka Európskej konferenčnej ligy. V úvodnom stretnutí na ihrisku FK Jablonec prehrali 1:5, v domácej odvete podľahli českému tímu taktiež rozdielom triedy, tentoraz 0:3.

Napriek úvodnej prehre 1:5 v Česku fortunaligista neskladal zbrane a na domácom trávniku chcel boj o skupinovú fázu EKL zdramatizovať. Aj pod Dubňom sa však ukázala sila Jablonca, ktorý si s prehľadom postup ustrážil. Žilina v odvete dlho siahala aspoň na remízu, keď prehrávala až do samého záveru o jediný gól, no v úplnom závere inkasovala ďalšie dva kúsky.

Domáci tréner Pavol Staňo i jeho náprotivok Petr Rada sa zhodli, že súhrnné skóre 1:8 neodrážalo priebeh dvojzápasu. „Efektivita bola určite na ich strane, ale najmä v prvom zápase sme nehrali úplne dobre.

V odvete sme išli za gólmi, plnili sme to, čo sme si stanovili pred zápasom. Pracovali sme, tak ako sme chceli, cez polčas nebolo čo vyčítať. Snažili sme sa s tým výsledkom niečo spraviť a na konci sme dostali dva podľa mňa nezaslúžené góly…Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Superpotraviny nemusíme dovážať len spoza hraníc

Potraviny s vysokým obsahom vitamínov a minerálov označujeme pojmom superpotraviny. Množst…